Przez wiele lat pracowałam jako policjantka, ale postanowiłam zrezygnować z tej pracy i zająć się czymś innym. Chciałam mieć więcej czasu dla siebie i swojej rodziny dlatego taką właśnie decyzję podjęłam. Mój mąż był tym zachwycony.

Praca w biurze detektywistycznym jest pełna wyzwań

biuro detektywistyczne działające w TarnowiePracowałam w dochodzeniówce, gdzie mi się podobało. Chciałam znaleźć pracę o podobnym profilu i ojciec polecił mi biuro detektywistyczne działające w Tarnowie, które na pewno chętnie przyjmie mnie do pracy. Mój ojciec jest emerytowanym policjantem i często współpracował z tym biurem. Pomagał im w dochodzeniach a i oni często pomagali jemu. Ojciec dodał, że porozmawia z właścicielem i zaprezentuje moją osobę na stanowisko prywatnego detektywa w tym biurze. Znajomości okazały się dość pomocne, ponieważ od razu dostałam zatrudnienie. To biuro detektywistyczne działające w Tarnowie dysponuje najnowszym i najlepszym sprzętem, więc wiedziałam, że praca będzie sprawiała mi mnóstwo przyjemności. Od razu dostałam swoją pierwszą sprawę i całkowicie wolną rękę w działaniu. Jako doświadczona policjantka doskonale wiedziałam od czego zacząć i na co zwracać szczególną uwagę. Praca szalenie mi się podobała. Była pełna wyzwań i każdego dnia działo się mnóstwo interesujących rzeczy. Czułam, że praca w tym miejscu jest spełnieniem moich oczekiwań zawodowych. Pracuję w godzinach dogodnych dla siebie. Mam nienormowany czas pracy, dzięki czemu jestem w stanie pogodzić wszystkie inne obowiązki związane z domem czy dziećmi.

Mój mąż od razu zauważył korzystna zmianę i przyznał, że ta nowa praca ma na mnie dość korzystny wpływ. Jestem tego samego zdania i wiem, że dzięki nowemu zajęciu mam więcej czasu dla najbliższych a praca na dodatek sprawia mi dużo przyjemności.