Kiedy rodzice powiedzieli mi, że kupują dom za miastem to byłam bardzo szczęśliwa. Zawsze marzyli o tym, żeby na stare lata wyprowadzić się z zatłoczonego miasta i udało to im się. Mają duży teren z ogrodem i postanowiłam zrobić im prezent.

Zaprojektowany nowoczesny ogród spodobał się rodzicom

projektowanie nowoczesnych ogrodów w mazowieckimMama zawsze marzyła o dużym i pięknym ogrodzie, gdzie będzie mogła oddać się swojej pasji. Mama kocha czytać książki i robi to w każdej wolnej chwili. Kiedyś miałam praktyki w firmie, która oferuje projektowanie nowoczesnych ogrodów w mazowieckim i dużo się tam nauczyłam. Potrafię zaprojektować samodzielnie dość piękne ogrody i mam nawet dobry program. W swój plan wtajemniczyłam tatę. Chciałam, by miał udział w moim projekcie. Zna on potrzeby mamy bardziej ode mnie i na pewno doradzi mi. Z tatą spotykałam się zawsze jak mama jechała na jakieś zakupy albo spotykała się z koleżankami. Wtedy mieliśmy mnóstwo czasu na omawianie wszystkiego. Zaprojektowałam piękny ogród z kącikiem do wypoczynku. Będzie tam stolik oraz bardzo wygodny fotel, w którym mama będzie mogła wygodnie usiąść i poczytać. Do zaprojektowania tego kącika wykorzystałam palety, które rodzice mieli na podwórzu. Zostały one odmalowane i nawet zrobiłam z nich kanapę do siedzenia. Kiedy już wszystko było gotowe to zatrudniłam pracownika, który zajął się przygotowaniem ogrodu. Kiedy mama przyjedzie do domu to na pewno będzie zaskoczona z takiego rozwiązania. Nawet nie spodziewa się jak piękny ma teraz ogór przy swoim domu na wsi.

Mama od razu zakochała się w ogrodzie i spędza z nim bardzo dużo czasu. Uwielbia tam czytać i się relaksować a tata często robi grilla i zaprasza znajomych. Rodzice są bardzo szczęśliwy i żyje im się teraz dużo przyjemniej. Spełnili swoje marzenie.