Mój syn jest wielkim fanem motoryzacji i od wielu lat interesuje się wszystkim co jest związane z autami. Mąż jest mechanikiem, więc razem podzielają pasję, a ja staram się ich w tym wspierać. Ostatnio Mateusz miał urodziny i postanowiliśmy zrobić mu niespodziankę, stawiając na wynajem samochodów dostępny w Gdyni. Sami nie mamy takich możliwości finansowych by pozwolić sobie na luksusowe auto.

Podróże samochodem nad morzem

wynajem samochodów dostępny w GdyniZ tego co się orientowałam nie jest to jakoś niezwykle popularna w Polsce idea, a szkoda, gdyż niesie za sobą wielkie możliwości. Pomyśleliśmy więc z mężem, że odłożymy trochę pieniędzy na kaucję oraz cały dzień jazdy dla syna wybranym sprzętem. Akurat z tym nie było problemu, gdyż mąż od razu wiedział na jaki konkretnie model się zdecydować, by syn był zadowolony. Oczywiście, przyznam że nie są to wcale niskie koszty, ale czego nie robi się dla własnego dziecka! Przecież gdyby nie wynajem samochodów dostępny w Gdyni, Mateusz tak szybko nie pojeździłby sobie maszyną z taką mocą pod maską, a tak w końcu miał okazję spełnić swoje marzenie, a to przecież największa satysfakcja dla każdego rodzica. W końcu nadszedł czas urodzin i zaprosiliśmy syna do wypożyczalni. Chyba nigdy w życiu nie widziałam, żeby był tak bardzo rozemocjonowany! Oczy od razu mu się zaświeciły i po omówieniu szczegółów z właścicielem firmy, wyjechaliśmy w całodzienną podróż.

Muszę przyznać, że luksusowe auto, które wypożyczyliśmy naprawdę robiło wrażenie, nawet na takim laiku jak ja. Charakterystyczny odgłos silnika, niesamowicie wygodne, podgrzewane siedzenia i generalnie niesamowita dbałość o każdy detal wnętrza. Moi panowie nie mogli oderwać wzroku od tej „zabawki”. A mnie pozostało się cieszyć z takiej okazji, która się nadarzyła.