Co roku starałam się gdzieś wybrać na wakacje. Zawsze chciałam zrelaksować się i odstresować po ciężkiej pracy. Tym razem moim miejscem docelowym miały być Włochy. Wybrałam z mężem to państwo nie bez powodu.

Transport jachtu do Włoch

wyposażenie jachtówZależało nam na dostępie do wód. Byliśmy od wielu lat wielkimi fanami rejsów. Kupiliśmy w zeszłym roku własny jacht. Tym samym spełniliśmy swoje największe życiowe marzenie. W dodatku postanowiliśmy, że co roku będziemy odwiedzać inne miejsce. Przed podróżą byłam nie zwykle podekscytowana. Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego wypoczynku. Rejsy sprawiały mi ogromną przyjemność. Dzięki temu mogłam się odstresować i lepiej spełniać swoje obowiązki w pracy. Oczywiście jacht był sporym wydatkiem. Same wyposażenie jachtów w tutejszych sklepach kosztowało nas majątek i nie obyło się bez kredytu. Jednak czy na prawdę warto oszczędzać na tym co się kocha ? Jestem zdania, że każdy z nas ma jedno życie i warto wykorzystać je jak najlepiej. Ja chciałam koniecznie pojechać do Włoch i odbywać rejsy swoim jachtem więc to robię. Oczywiście nic nie jest za darmo ale to są moje priorytety. Ogromnie kocham podróże i są dla mnie wielkim relaksem. Na szczęście mój mąż podziela moją pasję i możemy ją łączyć. To jedno z najwspanialszych uczuć na świecie. Nasza cała podróż miała trwać trzy tygodnie. Najbardziej kłopotliwe było przewiezienie naszego jachtu. Na szczęście żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku i z łatwością można znaleźć odpowiedni transport nawet dla jachtów. Wszystko tak na prawdę jest kwestią organizacji. 

Jednak atrakcje we Włoszech oraz ten unikalny klimat są warte według mnie wszystkiego. Już się nie mogę doczekać zdjęć z naszych podróży. Mam zamiar założyć specjalny album poświęcony tylko i wyłącznie rejsom naszym jachtem.