Z Joasią zawsze mieliśmy takie same plany jeżeli chodzi o przyszłość i właśnie dlatego tak szybko zdecydowaliśmy się ślub. Nie było sensu dłużej czekać. Co do samego ślubu i wesela to nasze oczekiwania były również takie same co znacznie ułatwiło nam całą organizację.

Wesele z fotobudką

tania fotobudka na wesele - Bielsko

Oboje chcieliśmy, ażeby na naszym weselu pojawiła się fotobudka i zadeklarowałem, że się tym zajmę. Zamierzałem podpytać Adama, u którego była wynajęta dość tania fotobudka na wesele – Bielsko i wiem, że jego goście byli z tego zadowoleni. Chciałbym na tym zaoszczędzić, bo planujemy jeszcze kilka dodatkowych atrakcji i pieniądze są nam bardzo potrzebne. Adam ucieszył się jak go zapytałem o tę fotobudkę i od razu zaczął mi wszystko opowiadać. Szukał jej jakiś czas, ponieważ zależało mu na cenie. W końcu pojawiła się w ofercie wyjątkowo tania fotobudka na wesele – Bielsko na wynajęcie i od razu skorzystał. Jak powiedział ile zapłacił to mnie dosłownie zatkało! Myślałem, że koszt jest minimum kilka razy wyższy. To była świetna informacja i od razu wziąłem namiar na tę firmę. Udało mi się całkiem nieźle, ponieważ okazało się, że fotobudka jest wolna w dniu naszego ślubu i mogłem ją zareerwować bez problemu. Wpłaciłem też od razu zaliczkę. Joasi przekazałem tę dobrą informację i była już spokojna. Możemy teraz skupić się na pozostałych sprawach, których jeszcze trochę nam zostało. Trzeba przecież znaleźć jakiś dobry zespół muzyczny a i garnitur muszę sobie wybrać jakiś odpowiedni na ślub.

W dniu ślubu będziemy podekscytowani i zastanawiamy się jakie wrażenie na naszych gościach zrobi wynajęta fotobudka. Zarówno w mojej jak i Joasi rodzinie takiej atrakcji nie było o goście zapewne będą zaskoczeni. Jestem przekonany, że wszyscy będą zadowoleni.