Moja dobra koleżanka z pracy jakiś czas temu zmieniła mieszkanie. Przeprowadziła się niedaleko mnie. Byłam z tego powodu bardzo zadowolona. Gdy już się urządziła to zaprosiła mnie z mężem a także parę innych osób na kolację.

Prezent na nowe mieszkanie

sklep z kolorową pościelą 3dByłam bardzo ciekawa jak mieszka teraz. Ona potrafi urządzać wnętrza także miałam nadzieję, że zobaczę coś ładnego. Wiedziałam też, że gdy będzie tam szli to wypada kupić coś do domu. Nie miałam najmniejszego pojęcia w jakiej kolorystyce koleżanka ma dodatki czy meble. Postanowiłam kupić jej nową pościel. Uważam, że jest to zawsze dobry i praktyczny prezent. Wiedziałam, że ma teraz sypialnię także chciałam żeby było to coś wyjątkowo ładnego. Teraz modne są pościele 3d  i taką właśnie chciałam jej podarować. Taki sklep z kolorową pościelą 3d znalazłam w internecie. Tam był ich największy wybór. Nie widziałam jeszcze czegoś takiego w żadnym sklepie stacjonarnym. W sumie to obojętnie jaki bym sobie wzór wymyśliła to właśnie tam był. Zdecydowałam się na taki wzór kwiatowy. Jednak nie był to jakiś taki bardzo mocno intensywny wzór. Były to delikatne kwiatki. Stwierdziłam, że praktycznie do każdej sypialni będzie pasował. Przynajmniej ja bym się ucieszyła z takiego prezentu. Zależało mi na tym żeby w tym komplecie było także prześcieradło. I taki komplet kupiłam. Już za parę dni dostałam przesyłkę. Pościel i wzór wyglądały tak samo jak na zdjęciu w internecie.

Byłam więc bardzo zadowolona i miałam nadzieję, że pościel spodoba się koleżance. Na kolacji u niej okazało się, że nie tylko ja kupiłam komplet pościeli. Jednak jak mi potem powiedziała koleżanka ta ode mnie była najładniejsza i ona ją najbardziej lubi. Zresztą gdy byłam u niej następnym razem to właśnie ona była na łóżku.