U mnie w mieście otworzyli nową galerię handlową. Było to ogromne wydarzenie, gdyż było to pierwszy tak duży kompleks handlowy. Przez cały miesiąc były organizowane różne konkursy, w których nie brałam udziału, ale sąsiadka wygrała jakiś kupon i dlatego postanowiłam wziąć udział.

Dobrej jakości patelnia ceramiczna nagrodą w konkursie 

patelnie ceramiczne gerlachUdało mi się załapać na ostatni konkurs, w którym do wygrania były patelnie ceramiczne Gerlach, co mnie ucieszyło, ponieważ dość dobrze znałam tę markę. Kiedyś miałam taką patelnię z tej firmy i używałam jej latami, ponieważ była doskonałej jakości. Konkurs nie był trudny. Należało tylko uzasadnić, dlatego warto kupować patelnie tej konkretnej marki. Trochę się rozpisałam, ale dlatego, że używałam tej patelni i wiedziałam co napisać. Największą zaletą było to, że nie trzeba było wlewać dużo tłuszczu do smażenia. Nic nie przywierało do patelni a potrawy zachowywały swój doskonały smak. Rozstrzygnięcie miało nastąpić tego samego dnia po południu i wróciłam do galerii na ogłoszenie wyników. Wygrałam tę markową patelnię, gdyż jak się okazało, udzieliłam najlepszej odpowiedzi. Byłam zachwycona, ponieważ to była solidna nagroda. Kupiłam sobie jeszcze drewnianą łopatkę do tej patelni, żeby jej łyżką nie porysować. Pochwaliłam się nagrodą sąsiadce, która była pod wrażeniem, że udało mi się wygrać w konkursie tak wartościową nagrodę. Patelni użyłam wieczorem. Usmażyłam jajecznicę dla męża na kolację. Smakowała mu wyśmienicie.

Do galerii handlowej chętnie chodziłam na zakupy, ponieważ wszystko było dostępne w jednym miejscu. Często urządzane tam były promocje i wyprzedaże, na których można było nabyć produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie raz skorzystałam z takiej oferty i dość dużo sobie kupiłam.