Moja przez długi czas wzbraniała się od wprowadzenia się do mojego domu. Mówiła, że woli ona swój dom i oczywiście rozumiałam to ale stan jej zdrowia nie jest najlepszy, a więc chciałam mieć ją przy sobie. Od pół roku mieszkam z rodziną w nowym domu, w którym od razu zaplanowaliśmy duży pokój dla mamy.

Przeprowadzka przebiegła pomyślnie

przeprowadzki na terenie trójmiastaKiedy mama w końcu zdecydowała się do nas przeprowadzić zaczęłam szukać firmy, która zajmie się przeprowadzką. Generalnie, przeprowadzki na terenie Trójmiasta nie są trudne, bo jest wiele firm, które się tym zajmuje. Sama trasa między starym mieszkaniem mamy, a naszym domem również oczywiście nie jest zbyt długa, co oczywiście też było wielkim plusem. Mama mieszkała w Gdynii, a my w Spocie, a więc zdecydowanie mogło być gorzej i mama mogłaby mieszkać np. na drugim końcu Polski. Jeżeli chodzi o meble mamy to choć zapewniliśmy mamie w jej pokoju wygodne łóżko i meble ona zdecydowała, że chce zabrać stare meble ze swojej sypialni, bo dzięki temu szybciej się u nas zaklimatyzuje. Początkowo więc myślałam, że nie będzie do przewozu zbyt wielu ciężkich i dużych rzeczy, ale moje plany się zmieniły. Dlatego też musiałam znaleźć firmę, która ma w swojej ofercie przewozy dużych mebli i ma po prostu duży samochód. Wybierając firmę zwracałam też uwagę na to jakie opinie ma dana firma. Rozmawiając z przedstawicielami firm dowiadywałam się również jak zabezpieczają oni przedmioty by nie uległy one w czasie trasy żadnym uszkodzeniom. 

Firma, którą wybrałam spisała się dobrze. Wynajęliśmy jeden duży samochód, który przewiózł wszystko to, co trzeba za pierwszym razem. Trochę bałam się o to w jakim stanie do naszego domu dojdą drogie kryształy z kolekcji mamy, ale na szczęście wszystko dotarło do naszego domu w idealnym stanie. Za usługę zapłaciliśmy całkiem korzystną cenę, więc zdecydowanie mogłabym polecić tę firmę każdemu.