Wyciskarka

Jestem dyrektorem przedszkola w centrum Warszawy. Z dziećmi pracuję od wielu lat, staram się jak najlepiej poznawać ich potrzeby, wymagania i zainteresowania. Właśnie do nich dostosowujemy w naszym przedszkolu absolutnie wszystko.

Wyciskarka w kuchni przedszkolnej

WyciskarkaWybór zajęć jest bardzo duży tak, aby każde dziecko mogło wybrać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Staram się, aby moją placówkę odwiedzały ciekaw osoby, aby zajęcia były dla dzieci przyjemnością. Wiem także, jak istotne dla rozwoju są zdrowe, pełnowartościowe posiłki. Niestety żywienie dzieci w wieku przedszkolnym nie jest rzeczą łatwą.. Często nie chcą zjadać różnego rodzaju produktów spożywczych, zwłaszcza tych najistotniejszych i najbardziej bogatych w witaminy, jak surowe warzywa i owoce. W naszym przedszkolu próbowaliśmy już wielu sposobów. Niestety wśród małych krytyków kulinarnych żadne przekąski z surowych owoców ani żadne formy surówek warzywnych nie były akceptowane. Musieliśmy szukać nowych, lepszych rozwiązań. W końcu udało się znaleźć wyjście. W naszej przedszkolnej kuchni zagościła wyciskarka. Nad wyborem zastanawialiśmy się długo. Pierwszy zakup stanowiła wyciskarka hurom, kiedy okazało się, że dzieci chętnie wypijają soki owocowe, jak i warzywne w naszej kuchni zagościła druga wyciskarka, tym razem wyciskarka kuvings. Razem sprawdzają się świetnie, pozwalają wyprodukować ilość soków odpowiednią dla wszystkich naszych małych podopiecznych. Codziennie przyjmujemy świeżą dostawę warzyw i owoców, zmieniamy kombinacje smaków, które podajemy dzieciom. Nasz sukces jest doceniany przez rodziców, którzy chętnie przyprowadzają do nas swoje dzieci. Jesteśmy profesjonalistami w każdym szczególe i cieszymy się doskonałymi, nienagannymi opiniami.

Miejsca zawsze są zajęte, a dzieci chętnie przychodzą rano na zajęcia. Staramy się, aby było im jak najlepiej oraz aby jak najwięcej się nauczyły. Mamy świadomość, że troska o dzieci to troska o wzrost dobrze prosperującego społeczeństwa.

Wyciskarkę dla przedszkolaka można znaleźć: hurtmedyczny