Zamiłowanie do kawy jest zjawiskiem dość powszechnym, ulega mu bowiem codziennie aż 75% Polek i Polaków. Ten codzienny napój budzi niecodzienne emocje. Poprawia nastrój, przywołuje wspomnienia, sprawia przyjemność, odpręża, a jednocześnie pobudza, zwiększa czujność i koncentrację. Moją ulubioną porą dnia na picie kawy jest poranek.

Ekspres delonghi w prezencie od męża

delonghi profesjonalny serwis warszawaJestem kawoszką od liceum, kocham kawę i nie wyobrażam sobie poranka bez filiżanki ulubionego espresso. Po śniadaniu zazwyczaj piję aromatyczne cappuccino z maślanym rogalikiem. Często spotykam się z przyjaciółkami na mieście, wtedy piję caffe mocha, caffe late i americano. Wczoraj mąż zrobił mi niewyobrażalną niespodziankę, kupił mi nowy ekspres do kawy znanej włoskiej firmy delonghi. Zawsze chciałam mieć taki ekspres. Niestety po podłączeniu okazało się, że nie działa. Jedyne co nam przyszło do głowy to delonghi profesjonalny serwis warszawa to miejsce gdzie mieszkamy i jest tu na szczęście kilka serwisów tej marki. Zawieźliśmy ekspres do punktu serwisowego znajdującego się niedaleko naszego domu. Specjalista w serwisie zrobił najpierw diagnozę sprzętu. Okazało się, że to jakaś ukryta wada techniczna i dlatego dostaliśmy nowy i taki sam model ekspresu. Teraz ekspres działa bez zarzutu, jestem bardzo szczęśliwa. Ekspres jest naprawdę super a kawa z niego smakuje wyśmienicie. Poza tym ma oryginalny i nowoczesny wygląd.

Delonghi to marka, która doskonale zna się na parzeniu prawdziwie włoskiej kawy. Ekspresy do kawy, podobnie jak wszystkie sprzęty AGD, nie są niezniszczalne. Nawet najlepszy ekspres z upływem czasu może ulec różnego rodzaju usterkom. Na szczęście jest sporo punktów serwisowych gdzie można oddać ekspres do naprawy i przeglądu czy konserwacji.