Mam stare auto. Dostałam je prawie dziesięć lat temu od swoich rodziców gdy zdałam na prawo jazdy. I już wtedy nie był to przecież młody samochód. Jednak ja pomimo tego, że wiem jak wygląd i jak się już sprawuje nie wyobrażam sobie jeździć czymś innym.

Pomalowany i odnowiony samochód

malowanie proszkowe opoleTen samochód to po prostu już w pewnym sensie część mnie. Jednak gdy tata ostatnio je zobaczył po wiedział mi, że karoseria nie wygląda już dobrze i, że teraz będzie to wyglądało tylko coraz gorzej. Ja stwierdziłam, że muszę coś z tym zrobić. Ktoś powiedział mi, że przecież jest coś takiego jak malowanie proszkowe i w ten sposób można pomalować karoserię. Oczywiście najpierw wszystko zostanie wypiaskowane specjalnym urządzeniem a dopiero potem pomalowane i efekty takich zabiegów są czasem zaskakujące. Musiałam tylko znaleźć odpowiednią firmę gdzie mogę to zrobić. I okazało się, że bardzo dobre malowanie proszkowe opole to firma, która cieszy się wyjątkowo dobrymi opiniami. A także podobno są tam konkurencyjne ceny za taką usługę. Postanowiłam więc pojechać tam ze swoim samochodem i spytać się konkretnie ile coś takiego by kosztowało i ile by to trwało. W końcu autem jeżdżę codziennie do pracy i bez niego nie byłoby mi łatwo. Gdy tam dojechałam jeden pan starannie obejrzał mój samochód i powiedział, że można go pomalować. I powinno wszystko potem wyglądać ładnie. Podał mi też koszt takiej usługi, który dla mnie był jak najbardziej do przyjęcia.

Okazało się, że też nie będzie to trwało bardzo długo. Dlatego też zdecydowałam się praktycznie od razu zostawić tam samochód. W umówionym terminie przyszłam je odebrać. Gdy zobaczyłam je byłam w szoku, że tak dobrze może wyglądać jeszcze mój samochód. Wyglądał bowiem chyba jeszcze lepiej niż wtedy gdy go dostałam dziesięć lat temu.