Jestem kierownikiem księgowości w naszej firmie. Ogólnie to nasza firma świadczy szereg usług a księgowość jest jedną z nich. Mamy bazę ponad dziesięciu tysięcy zadowolonych klientów, ponieważ świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Każda firma chciałaby mieć taką najlepszą księgowość

najlepsza księgowośćNie raz klienci mówili, że u nas jest najlepsza księgowość i dlatego chętnie korzystają z naszych usług. Może i nie świadczymy najtańszych usług, ale za to jesteśmy bardzo skuteczni a to jest podstawa. Sam osobiście dopierałem pracowników do swojego działu i zatrudniamy samych doświadczonych ludzi. Dlatego właśnie oferowana jest przez nas najlepsza księgowość w mieście. Ja osobiście pilnuję wszystkich kontraktów i terminów. Informatycy stworzyli dla nas indywidualny system, który pozwala na łatwe zarządzanie. Nasz dział od porad prawnych korzysta z podobnego systemu i wszystkim to w znacznym stopniu ułatwia pracę. Wpadłem raz na pomysł, żeby zatrudnić przedstawicieli firmy, którzy będą dodatkowo pozyskiwać dla nas klientów z całego kraju. Oferujemy usługi dostępne online i każdy może korzystać z naszych usług. Mój pomysł spotkał się z bardzo pozytywną opinią ze strony zarządu i zaczęto już wdrażanie. Aktualnie poszukujemy odpowiednich pracowników na takie stanowiska, którzy muszą posiadać niezbędną wiedzę. Nasza najlepsza księgowość jest skierowana nie tylko dla biznesu. Oferujemy także usługi osobom indywidualnym. Najczęściej jest to rozliczenie roczne, z którym nie każdy sobie radzi samodzielnie.

Dla mnie to ogromny zaszczyt, że mogę pracować dla takiej dużej firmy. Jest ona bardzo prestiżowa i znana. Dzięki temu ja również jestem osobą rozpoznawalną. Klienci bardzo cenią mój dział, który oferuje usługi na najwyższym jakościowo poziomie.