Jakiś już czas temu, a będzie to mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, okazało się wtedy, że będę potrzebować całkiem nowej pracy. Długo szukałam czegoś na etacie, aż w końcu postanowiłam, że założę własną jednoosobową działalność gospodarczą i zajmę się tanim drukowaniem różnych rzeczy na terenie Warszawy.

Jak tanio drukować w Warszawie?

drukowanie warszawa tanioJak się okazało bardzo dużo osób stale poszukuje kogoś, kto tanio drukuje rzeczy na terenie Warszawy. Ja wpadłam na to całkiem przypadkowo. Otóż pewnego dnia potrzebowałam bardzo pilnie wydrukować coś, ale niestety nie mogłam znaleźć odpowiedniego punktu, gdzie mogłabym drukować specjalne rzeczy. Wpisałam wtedy w największą a zarazem najbardziej mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – drukowanie warszawa tanio. Warszawa to oczywiście miasto, w którym mieszkałam i gdzie chciałam otworzyć sobie całkiem nową firmę. Wpisałam też słowo tanio, ponieważ chciałam zaoszczędzić trochę pieniędzy w tamtym czasie na otworzenie swojej własnej działalności gospodarczej. Jak się okazało w pobliżu mojego własnego domu nie ma ani jednego punktu, który zajmowałby się drukowaniem różnych rzeczy. Choć szukałam bardzo długo nie mogłam nic znaleźć, a bardzo zależało mi wtedy na czasie. Ostatecznie udało mi się znaleźć punkt, który oferował tanie drukowania, ale był on oddalony od mojego miejsca zamieszkania o około 34 kilometry. Musiałam dostać się tam samochodem, ponieważ nie było bezpośredniego połączenia autobusowego.

Jak się okazało była to bardzo dobra przesłanka do tego, aby pomyśleć o własnym biznesie i założeniu swojego własnego miejsca, gdzie będę mogła tanio drukować różne rzeczy na terenie Warszawy. Chciałam, aby mój punkt znajdował się  w samym centrum miasta, aby każdym miał do niego dobry dojazd.