terminale płatnicze

Moja pierwsza praca na cały etat to była praca w sklepie. Wtedy jeszcze byłam studentką i chciałam jakoś połączyć pracę z nauką. Wtedy też myślę był dobry okres na szukanie pracy właśnie w sklepie.

Terminale płatnicze łatwe w obsłudze

terminale płatniczeZostała otwarta nowa galeria handlowa i było tam naprawdę bardzo dużo pracy. Także myślę, że kto tylko naprawdę chciał pracować to to robił. Ja pracowałam w sklepie z kosmetykami i chociaż nie była to praca jakoś bardzo skomplikowana to wszystko było dla mnie nowa. Musiałam nauczyć się obsługiwać kasę fiskalną, z którą wcześniej nie miałam do czynienia. W tym sklepie były też najwyższej jakości terminale płatnicze, o których nie miałam żadnego pojęcia. Jednak zaraz po przyjęciu do pracy cały nasz zespół przeszedł szkolenie z obsługi terminali. Pamiętam, że przyjechał bardzo miły pan i pokazywał nam wszystkie funkcje. Potem miałyśmy też czas na to żeby wszystko przećwiczyć żeby gdy będzie już klient móc spokojnie to zrobić. Te terminale pos były bardzo proste w obsłudze. Mogę powiedzieć nawet, że były bardzo intuicyjne. Nie miałam z nimi żadnego problemu. Jednak pamiętam swoją pierwszą transakcję na kartę i gdy wzięłam terminal pos trochę się denerwowałam. Gdy zobaczyłam jednak, że wszystko idzie bardzo sprawnie przestałam się bać. Zresztą była to moja pierwsza taka transakcja ale myślę, że klientka tego nie odczuła. Z kasą fiskalną także nie było łatwo na początku. Jednak jakoś z czasem doszłam do takiej wprawy, że mogłam ją obsługiwać niemal z zamkniętymi oczami. Praca w tym sklepie była bardzo przyjemna. Zresztą chyba każdej kobiecie pracuje się dobrze jeśli ma kontakt na co dzień z kosmetykami dobrej jakości.

Ja pracowałam tą pracę jako pracę tylko i wyłącznie podczas studiów. Chociaż muszę przyznać, że było mi szkoda zmieniać pracę bo się przyzwyczaiłam.