Kiedy byłam mała moim ulubionym zajęciem było projektowanie i szycie ubrań dla lalek. Pasjonowała mnie moda i nic w tej kwestii nie zmieniło się do dzisiaj. Nauczyłam się tworzyć profesjonalne projekty i je profesjonalnie szyć. Zajmuje się przede wszystkim damską odzieżą, a w szczególności taką, która podkreśla kobiecość.

Moja pasja do szycia sukienek

sklep z sukienkamiUbrania są dla mnie nie tylko okryciem ciała, ale też sposobem na wykreowaniem zupełnie nowej tożsamości. W zależności od stroju, zaczynamy odgrywać inną rolę i czujemy się inaczej. Dotyczy to szczególnie kobiet. To właśnie damska moda jest moją największą pasją. Do tej pory realizowałam ją poprzez szycie na zlecenia. Postanowiłam jednak pójść o krok dalej i otworzyć sklep z sukienkami własnego projektu. Do takiego przedsięwzięcia potrzebowałam pomocy w postaci bardziej masowego szycia. Zatrudniłam kilka znajomych krawcowych, które wspaniale wywiązują się ze wszystkich zadań. Zdecydowałam się na sprzedaż sukienek, gdyż uważam, że są one najbardziej idealnym odzieniem dla każdej pani. Nadają kobiecości, podkreślają wyjątkowe kształty i pozwalają wczuć się w różne role. Raz możemy być niewinną panienką w lekkiej sukience w kwiaty, innym razem pewną siebie kobietą sukcesu w ołówkowej kreacji, jeszcze kiedy indziej seksbombą w obcisłej małej czarnej. Sukienki mojego autorstwa są więc tak różnorodne jak kobieca natura. Liczy się też dla mnie unikatowość. Staram się więc o to, aby nie szyć zbyt wielu egzemplarzy jednego projektu, tylko tworzyć nowe.

Otwarcie sklepu z sukienkami jest konsekwencją mojego zamiłowania do mody kobiecej. Uwielbiam sukienki w każdej wersji. Tworzę więc ich różne modele, stawiając na dokładność i unikatowość. Chodzi przecież o to, żeby każda kobieta mogła czuć się wyjątkowo.