Producenci akcesoriów wymyślają coraz to nowe wzory i modele swoich produktów, ponieważ rynek ciągle się zmienia i rozwija. Również jeżeli chodzi o surowce i materiały jakie wykorzystywane są w produkcji ubrań i akcesoriów to co jakiś czas pojawiają się nowe, wcześniej nie wykorzystywane tworzywa. Jakiś czas temu była już moda ma plastikowe akcesoria, teraz pożądany przez wszystkich jest zupełnie inny surowiec.

Zegarki z drewna są teraz modne!

drewniane zegarkiObecnie największym hitem jeżeli chodzi o środowisko modowe jest drewno. Wykorzystuje się je wszędzie, robi się z niego naszyjniki, kolczyki, pierścionki, a nawet oprawki do okularów. Najbardziej popularne są jednak drewniane zegarki, które są naprawdę stylowe. Znaleźć je można w wielu butikach, dużo domów mody również wprowadza je do swojej oferty. Ogólnie, połączenie drewna z przykładowo skórą wygląda naprawdę ciekawie i niepowtarzalnie. Zegarki można dostać w wielu różnych kolorach, ponieważ zegarki są produkowane z rozmaitych gatunków drewna. Akcesoria te mogą być zrobione np. z klonu czy hebanu. Drewno można ze sobą też łączyć – koperta może być wykonana z innego gatunku, a tarcza z innego. Również paski do takich zegarów są dostępne z różnych materiałów, jednak klasyczny wygląd drewna najbardziej pasuje do skóry naturalnej. W zależności od koloru zarówno tarczy i koperty, jak i paska można osiągnąć bardziej codzienny bądź wieczorowy efekt.

Drewniane akcesoria są dodatkiem, który sprawia, że stylizacja staje się bardziej ciekawa i mniej oczywista. Jednocześnie przez to, że wykonane są one z drewna wyglądają one dość klasycznie i nadawać będą się również do bardziej eleganckich sytuacji. Są to więc bardzo funkcjonalne gadżety, które na pewno będą modne przez długi czas, a więc warto w nie zainwestować.