Gdy potrzebowałam pieniędzy na przeprowadzkę do innego kraju, wiedziałam że muszę działać szybko. Otrzymałam pracę marzeń, jednak wiązała się ona z koniecznością zmiany otoczenia. Nie mogłam pracować skutecznie, mieszkając w niekomfortowych warunkach, ponieważ moja praca polegała na ciągłych wyzwaniach i rozwiązywaniu różnych problemów.

Najlepsza wycena nieruchomości

szybka wycena nieruchomości w WarszawieJak się okazało była mi potrzebna szybka wycena nieruchomości w Warszawie. Bardzo zależało mi właśnie na czasie, ponieważ na wszystkie działania związane z przeprowadzką miałam zaledwie dwa tygodnie. Wiem, jak długie są terminy oczekiwania na rzeczoznawcę, dlatego byłam zachwycona, gdy udało mi się znaleźć firmę, która zgodziła się przysłać rzeczoznawcę na oględziny nieruchomości już następnego dnia. Rzeczoznawca spędził u mnie kilka godzin, przeprowadzając bardzo dokładne oględziny oraz wywiad. Obawiałam się, że na dokładną ekspertyzę będę musiała czekać nawet kilka tygodni, jednak okazało się że wycenę otrzymałam już w ciągu trzech dni roboczych. Jak się okazało firma specjalizowała się właśnie w zadaniach z bardzo krótkim terminem realizacji. Dzięki profesjonalnej pomocy udało mi się zatem szybko sprzedać dom, nie tracąc jednocześnie na transakcji. Biorąc pod uwagę szybkość, z jaką działał rzeczoznawca obawiałam się, jak dużo będę musiała zapłacić, jednak okazało się, że usługa dostępna była w bardzo konkurencyjnej cenie.

Decydując się na szybką sprzedaż nieruchomości, potrzebowałam profesjonalnej pomocy. Na szczęście udało mi się znaleźć firmę, która bardzo szybko dokonała wyceny nieruchomości, w związku z czym zyskałam trochę czasu, którego naprawdę bardzo potrzebowałam. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości wykonania usługi, jak i z terminu realizacji.