Postanowiłam pójść do szkoły fryzjerskiej. Chciałam mieć pewny zawód w przyszłości i szybko iść do pracy. Nie interesowały mnie żadne studia tylko zarabianie pieniędzy. Miałam nawet praktyki w jednym z salonów gdzie dużo się nauczyłam.

W salonie fryzjerskim zawsze jestem dobrze obsłużona

salon fryzjerski łódźPo ukończeniu szkoły szukałam jakiejś stałej pracy. W poprzednim salonie oferowano mi staż, ale chcę zarabiać normalne pieniądze. Moją osobą zainteresował się salon fryzjerski łódź, który prowadzi młody chłopak. Jest on jednym z najlepszych fryzjerów jak twierdzi i chce nauczyć mnie jak najwięcej. Dla mnie to była ogromna szansa, ponieważ mogłam poznać nowoczesny metody farbowania włosów oraz poznać jakie są modne fryzury w całej Europie. Starałam się cały czas i pilnie uczyłam. W końcu dostałam swoją pierwszą klientkę. Powiedziała, że nasz salon fryzjerski łódź jej poleciła znajoma i chce sobie zrobić jakiś ciekawy kolor na wiosnę oraz nieco podciąć włosy. Widziałam już oczyma wyobraźni jak wygląda w krótkich włosach pofarbowanych na jasny blond. Przedstawiłam jej swoją propozycję a ona powiedziała, że mam się brać do pracy. Właściciel salony cały czas mi się przyglądał, ale nie ingerował w to co robię. Wiedziałam, że sobie radzę i to nie jest potrzebne. Od początku się starłam, bo taka szansa nie trafia jest w życiu tak często. Kiedy skończyłam farbować włosy i klientka czekała to właściciel zawołał mnie na zaplecze. Pochwalił moją prace i powiedział, że jest ze mnie na prawdę dumny. Dałam radę.

Klientce nowa fryzura i kolor się podobały i była zachwycona. Nawet dała mi dość spory napiwek co mnie zaskoczyło. Właściciel powiedział, że jak klientka jest zadowolona, to zawsze mogę liczyć na jakieś dodatkowe pieniądze, które są tylko dla mnie.