video marketing

Z Markiem znamy się od czasów liceum. Tworzymy udany związek i postanowiliśmy zamieszkać razem. W maju Marek podjął pracę w dużej korporacji i nasza sytuacja materialna jest teraz naprawdę świetna.

Video marketing i dotarcie do klientów

video marketingMarek robi spoty reklamowe na zamówienie i odpowiada za cały zespół jaki ma pod sobą. Jego pracownicy są spoko, nawet kilku poznałam i się zaprzyjaźniliśmy. Raz Ewa mi opowiadała, że robi filmy reklamowe i pytała czy nie chciałabym zostać jej modelką. Nie zgodziłam się, to nie dla mnie. Pracuje jako kelnerka i taka praca mi odpowiada. Szef otwierał niebawem nową filię i pytał mnie o filmy promocyjne, czy mogłam bym pogadać z Markiem o zleceniu. Marek się zgodził, w końcu to dodatkowe pieniądze no i praca łatwa. Spotkali się już sami, żeby wszystko obgadać, nie mieszałam się w temat, tylko go nakręciłam. Marek ma wiele pomysłów i zaproponował mojemu szefowi, żeby zrobić video marketing, ponieważ tak uda dotrzeć się do dużej grupy zainteresowanych. Oczywiście udało się wszystko ustalić i zlecenie wpadło. Firma, w której pracuje Marek ma świetną pozycję na rynku, wybili się już dawno poprzez filmy korporacyjne, które okazały się być hitem. Dużo firm z tego korzysta, nie dziwie się, bo to innowacyjne rozwiązania. Szef zaproponował mi stanowisko kierownika w nowej restauracji jaką otwiera, zgodziłam się, w sumie nie mam nic do stracenia.

Może w przyszłości otworzę własny lokal, takie mam plany, czas pokarze jak wszystko się ułoży. Dobra, wracam do domu, bo już się robi późno. Na razie!