Odziedziczyłem w spadku piękne mieszkanie po dziadkach. Wymagało ono małych poprawek, zwłaszcza jeśli chodzi o izolacje okien. W sypialni brakowało mi bardziej nowoczesnych rozwiązań niż wielkie zasłony, które zajmują dużo miejsca i ciężko się nie odsuwa, aby wpuścić do pomieszczenia nieco światła. Zacząłem szukać najlepszego rozwiązania dla siebie.

Poszukiwania żaluzji pod wymiar w Poznaniu

żaluzje na wymiar poznańGdy zdjąłem staromodne zasłony postanowiłem zmierzyć wymiary każdego okna w sypialni. Zapisałem je wszystkie w telefonie i udałem się do pobliskiego sklepu z roletami i żaluzjami. Obejrzałem wszystkie dostępne modele we wszystkich dostępnych kolorach, ale żadna żaluzja nie miała odpowiednich wymiarów. Zależało mi na wysokiej jakości wykonania żaluzji i ciemnym odcieniu, aby jak najbardziej ograniczały dostawanie się światła słonecznego, zwłaszcza latem. Musiałem zamówić żaluzje na wymiar Poznań na całe szczęście posiada wiele firm, które specjalizują się w tworzeniu rolet i żaluzji w podanych przez klienta wymiarach. Szybko znalazłem przedsiębiorstwo, które wykonywało żaluzje w każdym kolorze i wymiarze w bardzo niskiej i przystępnej cenie. Podawany na ich stronie czas realizacji również był bardzo dużą zaletą, która skłoniła mnie do odwiedzenia ich osobiście. Na miejscu podałem dokładne wymiary każdego okna oraz pozostałe wymagania. Pracownik poinformował mnie, że produkt będzie gotowy do odbioru maksymalnie za trzy dni.

Po upływie dwóch dni dostałem telefon, że żaluzje są już gotowe do odbioru. Odebrałem moje zamówienie i udałem się do mieszkania. Montaż był bardzo szybki i intuicyjny, nie sprawił mi najmniejszych trudności. Żaluzje spełniają swoją funkcję. Gdy się je całkowicie zasłoni, w sypialni mimo środka dnia robi się niemal całkowicie ciemno.