O kupnie Macbooka Pro marzyłam bardzo długo. Przez długi czas korzystałam z laptopów pewnej znanej firmy ale z opowieści znajomych słyszałam, że szybkość i wydajność Macbooków jest o wiele lepsza. W końcu w tym miesiącu udało mi się kupić wymorzony sprzęt. Musiałam tylko kupić na niego pokrowiec.

Kupiony przeze mnie pokrowiec ma nowoczesny dizajn

pokrowiec macbook proJako, że zawsze zamawiam wszystkie akcesoria do telefonu przez Internet, stwierdziłam, że i pokrowca na mojego Macbooka zamówię w jakimś sklepie on-line. Żeby znaleźć coś fajnego wpisałam w wyszukiwarkę hasło „pokrowiec Macbook Pro” i tak jak się spodziewałam, wyskoczyło mi bardzo dużo wyników, a więc miałam naprawdę szeroki wybór etui. Szukałam czegoś, co wyglądało by modnie i nowocześnie ale jednocześnie było wykonane z materiału wysokiej jakości. Po pół godziny przeszukiwania Internetu w końcu znalazłam idealny dla siebie pokrowiec. Pokrowiec ten dostępny był w czterech wersjach kolorystycznych, wszystkie jednak utrzymane były w bardzo fajnym, hawajskim i egzotycznym klimacie i miały podobny wzór – motyw liści palmowych i paproci. Bardzo podobały mi się wszystkie wersje kolorystyczne ale niestety musiałam wybrać tylko jedną. Wahałam się między etui utrzymanym w jasnej kolorystyce (przeważał beż oraz liście w pastelowych kolorach), a pokrowcem o bardzo wyrazistych, wręcz momentami odblaskowych kolorach. Koniec końców zdecydowałam się na te drugie etui, ponieważ stwierdziłam, że będzie ono bardziej praktyczne ze względu na ciemniejsze kolory i nie będzie się tak łatwo brudzić.

Kupiony przeze mnie pokrowiec wykonany jest wytrzymałego materiału, a więc świetnie mi się sprawdza. W środku wyłożony jest flanelą,, która chroni mojego Macbooka przed zarysowaniami, ale też i np. kurzem, który również źle wpływa na elektronikę. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.