dj na wesele

Mój znajomy, który jest najlepszym specjalistom poszukuje pracy. Michał od liceum prowadził w szkole wszystkie imprezy. Nauczyciele naszego liceum nie mieli nic przeciwko.

Dj na wesele ma zajęte weekendy

dj na wesele Nasza szkoła znajdowała się w miejscowości Warszawa. Nauczyciele poświęcali nam wiele uwagi, szczególnie nasza wychowawczyni,która uczyła nas muzyki. Nauczycielka była dumna z Michała i twierdziła że on jeszcze zrobi karierę w branży muzycznej. Michał jak się okazało został dj. Puszcza muzykę na weselach i nie tylko. Poza muzyką prowadzi także te wesela. Można powiedzieć, że jest wodzirejem. Wodzirej na wesele jest podobno coraz częściej poszukiwany. Michała wspomniał, że ma bardzo dużo pracy i zupełnie nie ma czasu na prywatne spotkania szczególnie w weekendy. Kto by pomyślał, że wodzirej będzie także dj. Postanowiliśmy z Michałem zorganizować spotkanie klasowe po latach. Najlepszy dj na wesele w Warszawie musi mieć czas na swoja prace w weekendy więc impreza klasowa w soboty nie wchodzi w grę. Wpadliśmy na pomysł żeby imprezę zorganizować w piątek. Każdy z nas będzie po pracy i będziemy mogli się na spokojnie zrelaksować. Musimy wynająć lokal. Dj zapewni oprawę muzyczną. Będzie robił także za prowadzącego. Wodzirej będzie najlepszy na świecie. Dzięki temu, że może wykonywać dwie rzeczy naraz co daje gwarancje udanej imprezy. Muszę podzwonić po wszystkich znajomych, z którymi mam jeszcze kontakt. Każdemu przekazałam, ze impreza będzie w piątek. Dj już jest załatwiony. Wspominałam, że wodzirej jest także zarezerwowany. Nikt nie sądzi, że to będzie Michał. Znajomi będą mieli niespodziankę jak zobaczą kto będzie grał i prowadził nasza imprezę.

To będzie tak na prawdę nasza pierwsza impreza od czasu kiedy skończyliśmy nasze liceum. Bardzo się ciesz, ze będziemy mogli się spotkać, porozmawiać i wspólnie pobawić.