Jestem studentką na trzecim roku prawa, a przez to, że dosyć często na zajęciach korzystamy z komputera, mój laptop jest praktycznie w ciągłym użytku do wszelakich czynności. Nie tylko do nauki, ale również do kontaktu przez internet z moimi znajomymi czy rodziną, dlatego gdy mój laptop wypadł mi z pokrowca na twardą podłogę, bardzo się zdenerwowałam.

Dlaczego skorzystałam z serwisu z laptopami

serwis laptopówPróbując włączyć komputer po upadku, tak jak myślałam, nie chciał się włączyć. Na samym początku, ogarnęła mnie lekka panika, ponieważ przed oczami pojawiły mi się wszystkie moje najważniejsze rzeczy, które posiadam na tym komputerze. Potem zdałam sobie sprawę, że prawdopodobnie przez kilka najbliższych dni lub tygodni nie będę miała żadnego kontaktu ze znajomymi z innego miasta oraz swoją rodziną. Ta perspektywa mało mi się spodobała, dlatego postanowiłam zanieść laptopa do serwisu. Akurat niedaleko mojej uczelni jest serwis laptopów. Obsługa wydaje się być na zapracowaną, ponieważ zawsze kiedy mijam ten lokal, siedzą przy komputerach i je naprawiają, ale gdy weszłam do środka, zrozumiałam dlaczego. Było tam kilku jak nie kilkunastu fachowców. Nigdy nie spodziewałam się, że może być ich tam tak wielu. Wdałam się w rozmowę z akurat wolnym od pracy serwisantem i postarał się mi pomóc. Wytłumaczyłam to, co się wydarzyło, więc mógł zgadywać co z komputerem jest nie tak. Okazało się, że wystarczy wymienić ekran, a wszystko wróci do normy, dlatego skorzystałam z pobliskiej kafejki internetowej aby zamówić sobie odpowiedni ekran w sklepie internetowym, a po kilku dniach od zamówienia dostałam przesyłkę. Serwis laptopów pomógł mi go założyć do środka, ponieważ prawdopodobnie sama nie dałabym sobie rady.

Serwis bardzo mi pomógł i bez niego, prawdopodobnie nawet nie wiedziałabym co z tym komputerem zrobić. Bardzo zależało mi na naprawie tego komputera, ponieważ mam tam bardzo potrzebne mi pliki ze studiów, a poza tym ciężko jest mi wytrzymać bez kontaktu z moją ukochaną rodziną i znajomymi.