Mam niecodzienny zawód i sposób na zarobienie naprawdę dobrych pieniędzy. Zajmuję się czymś, czego chyba nikt poza mną w tym kraju nie robi. Moja praca jest też moją wielką pasją. Połączenie pasji z pracą to szansa na czerpanie ogromnej radości z zarabiania pieniędzy. Zajmuje się odnawianiem i sprzedawaniem pewnych bardzo przydatnych rzeczy.

Zbiorniki gazowe odrestaurowuję i sprzedaję

zbiornik na gaz w śląskimMoja praca jest dość nietypowa, ale bardzo przydatna. Zajmuję się odnawianiem starych zbiorników, które służą do trzymania gazu propan butan. Chodzi o takie zbiorniki, które można zobaczyć na stacjach LPG albo takie, których używa się w wielu domach do zasilania pieców centralnych w to właśnie paliwo. Tyle tylko, że mój sposób na biznes polega na tym, że ja skupuję stare i mocno sfatygowane zbiorniki za bardzo małe pieniądze. Następnie przeprowadzam ich dokładną renowację oraz odnowienie. Tak przygotowany zbiornik na gaz w Śląskim sprzedaje się jak świeże bułeczki. W wielu domach jest dzisiaj ogrzewanie gazowe. W takim domu jednorodzinnym potrzeba nawet kilka tysięcy litrów gazu w ciągu sezonu. Jeśli ma się na posesji taki zbiornik to gaz można kupować o wiele taniej. Jeśli nie ma się zbiornika to trzeba korzystać z mniejszych butli, co jest o wiele droższym rozwiązaniem. A w tej chwili zbiorniki używane cieszą się ogromną popularnością. Wynika to z tego, że nowe są po prostu kosztowne. Dlatego ja odnawiam takie stare zbiorniki i sprzedaje je jako używane.

Na jednym zbiorniku zarabiam naprawdę sporo, ale wszystko zależy od tego jak tanio uda mi się kupić zbiorniki do renowacji. Najczęściej są to zupełnie zniszczone i pobazgrane farbami zbiorniki, które jednak są w całości bez żadnych pęknięć. Tylko takie nadają się do renowacji i odsprzedania ich z zyskiem.