Kiedy moja siostra kupiła sobie mieszkanie, to byłem zachwycony, że w końcu udało jej się zrealizować to marzenie. Obiecałem pomóc jej w urządzeniu lokalu, bo w przeciwieństwie do niej znałem się na aranżacji wnętrz. Nie mogłem się doczekać, aż całe mieszkanie już będzie wykończone. 

Nowoczesny kinkiet prosto od producenta 

nowoczesne kinkiety - producentDla mnie największym wyzwaniem był przedpokój. Siostra chciała, żeby był taki klasyczny jak w innych domach, ale mi ten pomysł się nie podobał. Musiałem urządzić go w taki sposób, żeby odpowiadał siostrze i nie był nudny. Zdecydowałem się na kinkiet na ścianie zamiast klasycznej lampy. Siostra zamierzała powiesić lustro i kinkiet miał wisieć właśnie nad nim. Wiedziałem nawet gdzie kupić nowoczesne kinkiety – producent, który je produkował był znany w kraju i wielokrotnie miałem okazję współpracować z tym człowiekiem. Oferował całą gamę różnych kinkietów i cieszył się dobrą sławą. Do przedpokoju chciałem wybrać nowoczesny kinkiet, który nada pomieszczeniu luksusu. Siostra ceniła sobie nowoczesne rozwiązania i wiedziałem, że takie oświetlenie przedpokoju na pewno doceni. Siostra pojechała ze mną do firmy producenta kinkietów, żeby mogła osobiście zdecydować, czy kinkiet, który wybrałem jej odpowiada. Ostatecznie to ona była osobą decyzyjną i nie chciałem robić nic bez jej wiedzy. Siostrze kinkiet tak się spodobał, że chciała takie same mieć w całym domu. Wybrałem już inne oświetlenie do pozostałych pomieszczeń, które tam idealnie pasowało.

Kiedy już mieszkanie było wykończone, to aż nie chciało się z niego wychodzić. Wszystko było idealnie dopasowane. Siostra była mi wdzięczna za pomoc, bo jak stwierdziła, sama nie byłaby w stanie tak idealnie urządzić mieszkania. Przedpokój podobał jej się najbardziej.