Jak każda pani domu uwielbiam eksperymentować i próbować nowych rzeczy, które sprawią, że mój dom będzie lśnił czystością. Środki czystości kupuję w różnych miejscach: w marketach, przez Internet i u konsultantów. Szukam środków, które naprawdę spełnią moje oczekiwania. Ostatnio natknęłam się na coś nowego, o czym chciałabym wam opowiedzieć. Jest to nietypowy płyn do mycia paneli.

Antypoślizgowy płyn do mycia podłóg

antypoślizgowy profesjonalny płyn do mycia paneliPomyślicie zapewne cóż takiego niesamowitego może być w płynie do podłóg? Otóż pierwsze co zwróciło moją uwagę to fakt, iż jest to antypoślizgowy profesjonalny płyn do mycia paneli, który poza właściwościami antypoślizgowymi posiada również funkcję antystatyczną i nabłyszczającą. Szczerze mówiąc w pierwszej chwili od razu z rozbawieniem przypomniałam sobie, jak często zdarza się moim dzieciom ślizgiem sunąć po podłodze siejąc po drodze chaos i zniszczenie. Postanowiłam dać szansę temu środkowi i zobaczyć jak spisze się w naszych domowym warunkach. I prawdę mówiąc już przy pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona z tej inwestycji. Przede wszystkim jestem zachwycona, jak skutecznie płyn ten usuwa zabrudzenia i plamy, pozostawiając przy okazji lśniącą i nabłyszczoną powierzchnię. Co więcej jego własności antystatyczne są cudowne, gdyż podłoga pozostaje w czystości znacznie dłużej. To co wprawiło mnie w największe zdumienie to fakt, że rzeczywiście podłoga stała się dużo mniej śliska. Dzieci są o wiele bardziej bezpieczne i nawet mój pies może swobodnie biegać po domu bez kilkunastosekundowego truchtania w miejscu.

Podsumowując mogę ze szczerego serca polecić płyn antypoślizgowy. Nie dość, że doskonale czyści i pozostawia przyjemny zapach to dodatkowo sprawił, że mój dom stał się o wiele bezpieczniejszym miejscem. Zarówno dla mnie, dla męża, moich dzieci i naszego psa.