kancelaria prawna

Jestem po skończeniu prawa na uniwersytecie. Później zdobywałam potrzebne uprawnienia i doświadczenia, a w końcu założyłam własną kancelarię prawną. Nie było łatwo do tego doprowadzić, a rynek w Krakowie jest dość mocno już nasycony, o czym wcześniej nie wiedziałam.

Początki mojej kancelarii prawnej były trudne

kancelaria prawnaCiężko było mi się przebić, kiedy już udało się otworzyć kancelarię. Na moje szczęście udało się jednak dokonać tego, czego chciałam. Kancelaria prawna działa i ma się dobrze. Zatrudniam dwie osoby i sama zajmuje się także pracą jako prawnik, a nie tylko zarządzaniem personelem. Myślałam, aby mieć może kancelarię w Warszawie zamiast Krakowa, ale w końcu jakoś przywiązana jestem bardziej do tego miejsca, bo spędziłam tutaj cały okres studencki i czas zdobywania potrzebnych doświadczeń. Pozostałam więc już tutaj. Nie potrzebowałam takich zmian miejsca zamieszkania. Obecnie sprawy, jakimi się zajmuję dotyczą najczęściej przedsiębiorczości. Jest to na przykład zakładanie spółek. Ludzie często przychodzą, żeby się poradzić odnośnie do jakiejś konkretnej małej sprawy. Poza tym bywa, że chodzi też o zakładanie fundacji, który to temat akurat lubię. Fundacje są bowiem bardzo różnorodne i cieszę się jak ludzie myślą o takiej działalności w organizacji. To mnie podbudowuje. Poza tym dość często zdarzają się też spadki, a przy tym z kolei bywa dużo kłótni.

Ludzie zawsze bili się o majątek i chyba będą to czynić już zawsze. Nie jest mi przyjemnie, kiedy muszę słuchać obraźliwych słów i tak dalej, ale cóż. Zawsze uspokajam swoich klientów. Niezależnie co robię staram się, aby moja działalność pomagała innym. Widzę, że zazwyczaj mi się udaje.

Więcej o działalności kancelari prawnej można znaleźć na: Kancelaria Jaworska Kraków