szafy wnękowe

Mój mąż od jakiegoś czasu pracuje w zakładzie stolarskim. Tak naprawdę to nigdy wcześniej nie pracował w takim miejscu. Jednak jego kolega z Zamościa postanowił otworzyć taki zakład stolarski i szukał osób do pracy.

Szafy wnękowe są w cenie

szafy wnękoweAkurat wtedy mój mąż był w trakcie poszukiwania pracy i w sumie nawet bez doświadczenia ale jego kolega zaproponował mu tą pracę. Ja wiedziałam, że taka praca może być bardzo ciężka dlatego też nie byłam jakoś mocno zachwycona tym, że mąż zdecydował się tam pracować. W każdym razie ma z kolegą taki układ, e gdy po prostu stwierdzi, że nie chce już dłużej tam pracować to po prostu zrezygnuje. Chociaż jak twierdzi ta praca coraz bardziej mu się podoba. Ten zakład znajduje się w Lublinie także mąż musi dojeżdżać kawałek do pracy. Mieszkamy w województwie lubelskim także nie jest to tak jakoś mocno daleko. W tym zakładzie stolarskim są robione przede wszystkim meble na wymiar, ale nie tylko. A te meble, które ja widziałam są naprawdę bardzo ładne i jak dla mnie są naprawdę warte swojej ceny. Sama bym takie meble chciała. Są tam też robione blaty corian do kuchni. Te blaty są w naprawdę wielu rodzajach. Najczęściej jednak są zamawiane szafy wnękowe bo one są chyba najbardziej popularne. Takie szafy wnękowe moim zdaniem są tam w bardzo dobrej cenie. Zresztą nawet my zamówiliśmy sobie do mieszkania taką właśnie szafę korzystając z okazji, że mąż pracując tam może ją mieć w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeszcze do tego kolega męża u którego pracuje rozłożył ten cały koszt na raty. Takżę mogę powiedzieć, że praktycznie nie odczuwamy tego, że kupiliśmy sobie taką dużą i porządną szafę.

Z tego zakupu jestem naprawdę zadowolona. Zresztą myślę, że mąż też. A gdy ktoś do nas przychodzi to mąż chwali się tym, że takie szafy właśnie robi.

Więcej na www.axstone.pl