Moja córeczka Marcysia ma sześć lat i przechodzi obecnie prawdziwą fazę zainteresowania lalkami. Jej ulubioną zabawą od kilku już miesięcy jest zabawa w rodzinę, w której wychowuje ona kilkoro dzieci czyli ukochanych lalek. Jakiś czas temu odkryłam hiszpańską firmę Llorens produkującą lalki, które od razu skradły moje serce. I mojej córki oczywiście też.

Hiszpanie tworzą lalki wysokiej jakości

hiszpańskie lalki llorensSklepy oferują lalki różnych producentów – dzięki temu nie jest znaleźć taką zabawkę, która będzie spełniać oczekiwania dziecka oraz nasze. Wiem, że niektóre dziewczynki wolą lalki np. w stylu Barbie. Mojej Marcysi jednak tego typu zabawki w ogóle nie interesują. Od kiedy odkryłam hiszpańskie lalki llorens, córka bawi się wyłącznie nimi. Lalki tej firmy dostępne są w dwóch wariantach – bobasów albo lalek trochę większych, wyglądających jak dwu lub trzyletnie dzieci. Marcysia posiada w swojej kolekcji cztery lalki zwykłe oraz dwa bobasy. Są to niezwykłe urocze lalki, w których producent zadbał o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu lalki te wyglądają całkiem realistycznie. Dzięki temu lalki też nie psują się mimo intensywnego użytkowania. Mojej córce bardzo podobają się dołączone do lalek ubranka. Muszę przyznać, że rzeczywiście są one bardzo ładne. Fajne jest również to, że każda lalka jest zapakowana w ozdobne pudełko.

Myślę, że większość dziewczynek miało w swoim życiu okres, nawet krótki, kiedy uwielbiało bawić się lalkami. Cieszę się, że moja córka ma zabawę, która jest dla niej ekscytująca i zajmuje ją na kilka dobrych godzin dziennie. Lalki Llorens, które dla niej kupuję sprawdzają się u niej świetnie. Nawet ja potrafię docenić to jak dobrze są wykonane i to, że stosunek jakości do ceny jest w ich przypadku niezwykle dobry.