kosmetyczka

Moja koleżanka zawsze lubiła malować inne koleżanki. Pamiętam jak w liceum szłyśmy gdzieś paczką na imprezę, to właśnie koleżanka po kolei malowała wszystkie dziewczyny.

Kosmetyczka wykonuje świetne zabiegi

kosmetyczkaI muszę przyznać z perspektywy czasu, że już wtedy robiła to niezwykle profesjonalnie. Mam przecież pamiątkowe zdjęcia z tamtych czasów i rzeczywiście wszystkie zawsze wyglądałyśmy ładnie. Dużo gorzej było gdy nie było koleżanki i musiałyśmy się pomalować same przed wyjściem. To z tego własnoręcznego pełnego makijażu mogę się teraz śmiać. Za to koleżanka pracuje jako kosmetyczka w swoim salonie kosmetycznym. Ten salon kosmetyczny jest w szczecinie i cieszy się naprawdę dużym powodzeniem. No muszę przyznać, ze koleżanka zawsze miała talent jeśli chodzi o sprawy kosmetyczne także wcale nie dziwi mnie wybór przez nią tego zawodu. W sumie robi teraz zawodowo to, co kiedyś robiła hobbystycznie. Widziałam cennik na jej stronie internetowej i taka mezoterapia u niej w salonie jest naprawdę bardzo droga. Jednak wcale nie wątpię w to, że jest wykonana w sposób niezwykle profesjonalny. Patrzyłam także ile kosztuje mikrodermabrazja bo kiedyś robiłam już sobie taki właśnie zabieg. I akurat ten zabieg jak się okazuje nie jest wcale droższy niż w innych salonach kosmetycznych. W cenniku jest też depilacja laserowa, od razu pomyślałam sobie, że musiała dużo zainwestować otwierając ten salon. Przecież chociażby do takiej depilacji musiała kupić specjalny laser, który pewnie kosztuje majątek.

Jednak w sumie skoro jej salon jest na tak wysokim poziomie to musi inwestować we wszystkie nowinki i dobre sprzęty, bo w sumie tylko dzięki temu może utrzymać najbardziej wymagające klientki. Na swojej stronie internetowej koleżanka zamieściła swoje zdjęcie i muszę przyznać, że wygląda bardzo ładnie.

Kosmetyczka ze Szczecina – www.ikeszczecin.pl