Samochody na wesele, na eventy, na różne imprezy okolicznościowe. Wiedzieliśmy, że prowadząc własną wypożyczalnię samochodów musimy bardzo elastycznie podchodzić do tematu aut, które posiadamy. Wiedzieliśmy, że skupiając się tylko na kilku grupach docelowych, na przykład przeciętny człowiek szukający auta, to na pewno nie osiągnęlibyśmy aż takich efektów biznesowych, jakie osiągamy teraz.

Samochody na wynajem

Wypożyczalnia samochodów - Sosnowiec

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby docierać do wielu zainteresowanych klientów wynajmowaniem aut. Tym bardziej, że mieliśmy w swojej ofercie stare klasyki na wynajem, a także nowoczesne i prestiżowe auta dla firm. Wypożyczalnia samochodów – Sosnowiec prowadzona przeze mnie i przez mojego wspólnika w interesach docierała do każdego. Kiedy przychodziła do nas rodzina, proponowaliśmy samochód typu kombi, który idealnie się sprawdzi. Jak przychodził młody człowiek, luźno ubrany, to wiedzieliśmy, że dla niego wypożyczalnia samochodów to przede wszystkim szybkie i sportowe auta, które chce wynająć na parę dni, czy też kilka godzin. Kiedy zaś pojawiali się panowie w garniturach wiedzieliśmy, że szukają jakiegoś środka transportu, który zarówno jest wygodny, ale także prezentuje się bardzo dobrze. Wypożyczalnia samochodów była dla nas żyłą złota. Proponujemy praktycznie każdy model w naprawdę różnych cenach. Dzięki temu przeciętny Kowalski znajdzie coś dla siebie, a także gwiazdy ze świata show biznesu. Nasza wypożyczalnia samochodów z każdym radzi sobie świetnie.

Po każdym zdaniu samochodu przez klienta dodatkowo go czyścimy i sprawdzamy na stacji diagnostycznej takie elementy, jak klocki hamulcowe, czy tarcze i oleje. Dzięki temu nasza wypożyczalnia aut uchodzi za niezwykle profesjonalną i co najważniejsze bezpieczną. Skorzystać z niej może praktycznie każdy, jeśli ma prawo jazdy.