Mój dobry kolega z liceum zawsze był bardzo wysportowany. Chyba nie było sportu, którego on ni uprawiał. Miał taką łatwość do tergo typu rzeczy. Dlatego chyba nikogo nie zdziwił fakt, że na studia poszedł właśnie do Akademii Wychowania Fizycznego.

Nauka jazdy na nartach w dobrej szkółce

szkółka narciarska czarna góraMnie bardziej zdziwiłoby mnie to gdyby zajął się w życiu czymś innym. Na studiach poznał swoją przyszłą żonę, która pochodziła z gór. I w sumie gdy skończyli studia to wyjechali w góry w jej rodzinne strony. Ona od lat była instruktorką jazdy narciarskiej. I kolega też zrobił wszystkie uprawnienia do tego. W końcu po jakimś czasie otworzyli swoją szkółkę narciarską, która teraz zatrudnia wielu wspaniałych fachowców w tej dziedzinie. Jest to szkółka narciarska czarna góra właśnie. Kolega już od dawna zapraszał mnie i męża żebyśmy tam przyjechali i nauczyli się jeździć. Jednak do tej pory jakoś nie było na to czasu. Aż w końcu w tą zimę stwierdziłam, że dlaczego by nie. Trzeba przecież gdzieś pojechać skoro od tak długiego czasu jesteśmy tam zapraszani. A zresztą ja zawsze chciałam nauczyć się jeździć na nartach. Maz był trochę sceptycznie do tego nastawiony bo twierdził, że skoro jesteśmy już dorośli to może nie być to takie proste. Mój kolega jednak twierdził, że potrafi nauczyć jeździć niemal każdego i ja mu w to wierzyłam. Na miejscu okazało się, że jest to przede wszystkim piękna okolica. Nie spodziewałam się nawet tak fantastycznych widoków.

Kolega od pierwszego dnia zaczął nas uczyć. Byliśmy bardzo zadowoleni bo okazało się, że nie jest to taki trudne jakby mogło się nam wydawać. W każdym razie po jakimś czasie mogliśmy zacząć jeździć już sami. I sprawiało nam to wielką przyjemność. Na pewno będziemy często wracać do tego miejsca na narty.