Uwielbiam moją siostrę, jest naprawdę wspaniałą osobą. Robi wiele dobrego dla matki natury i kocham ją również za to, ale… Nienawidzę kupować jej prezentów. Naprawdę, nigdy nie wiem co jej mogę podarować. Marta jest tak ekologiczna, że zawsze mam ten sam problem.

Dlaczego akurat kalendarz Piera Luigiego?

pier luigi kalendarzeChoć nigdy nic złego mi nie powiedziała, kupienie prezentu dla niej stanowi ogromne wyzwanie. W tym roku jednak coś się zmieniło, dzięki marce Pier Luigi. Nigdy nie znałam jej wcześniej i pewnie bym nie poznała, bo ja mam zupełnie inne potrzeby niż moja siostra. Dla niej to, z tej firmy, kupiłam kalendarz. Gdzieś od kogoś usłyszałam, że ta firma robi kalendarze i notesy z kamienia, oszczędzając przy tym drzewa i wodę. Idealnie dla mojej siostry! Trochę ironicznie zauważyłam, że jest więcej takich zaangażowanych osób jak moja siostra. Kalendarz by się na pewno jej przydał, bo jest niesłychanie aktywna. Jeśli to ma być kalendarz z kamienia i jeszcze wodoodporny to czułam, że trafiłam w dziesiątkę. Ale czy moja siostra nie znała tej marki? Ja o Pier luigi słyszałam pierwszy raz, ale to zapewne dlatego, że nie mam aż tak wielkiego zamiłowania do ekologi. Wpisałam jeszcze raz w wyszukiwarkę pier luigi kalendarze i stwierdziłam, że jeśli nawet sama sobie by taki kupiła to drugi na pewno jej się nie zmarnuje. A tak na wszelki wypadek, to zamówiłam jednak notes. Ten już, na pewno, nie. Byłam zadowolona z siebie i dumna, że posiadłam taką „ekologiczną” wiedzę i obnosiłam się z tym, że kupiłam notes z kamienia. Wzbudziłam niemałe zainteresowanie.

Okazało się, że mam wkoło siebie więcej osób zainteresowanych tych tematem. Że tak naprawdę ludzie, którzy walczą o środowisko naturalne, nie muszą się z tym obnosić. Mogą, po prostu, żyć według jakiś zasad. Tym sposobem dowiedziałam się, że nie tylko moja siostra ma zapotrzebowanie na takie eko produkty.