Są dwie rzeczy, z którymi radzę sobie naprawdę świetnie. Zawsze gdy popsuje mi się samochód, wiem samemu w jaki sposób powinienem go naprawić, i to jest pierwsza rzecz. Drugą rzeczą, jaka nie sprawia mi najmniejszego nawet problemu, jest wszelkiej maści handel.

Już od ponad roku handluję kominkami i parapetami

kominki poznańWybór był nieco losowy – nie robiłem nigdy żadnych specjalizacji. Odkąd tylko skończyłem osiemnaście lat zabrałem się za pracę przedstawiciela handlowego, w której to odnosiłem całkiem spore sukcesy. Zmieniałem firmy jak rękawiczki nie mogąc znaleźć nigdzie miejsca na dłużej. Ostatecznie osiadłem z własną firmą, w której handlowałem na własną rękę. Zaczęło się od tego, że ktoś sprzedawał kominki w Poznaniu po wyjątkowo niskiej cenie. Była to osoba, która zamykała swoją firmę i wyprzedawała wszystko po kosztach. Postanowiłem zaryzykować i dokonałem zakupu. Upłynniłem to w bardzo krótkim czasie co sprawiło, że przyjrzałem się tej branży nieco bardziej. Największą popularnością cieszyły się parapety, w związku z tym zacząłem zamawiać je w dużych ilościach. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Poznaniu sklepy najszybciej sprzedawały parapety z kamienia, które to również ja miałem w swojej ofercie. Okazało się, że w pewnym momencie zamawiałem już tylko parapety z kamienia, ponieważ zwykłe parapety i tak leżały w moim magazynie niesprzedane. Gdy rozkręciłem swój pierwszy sklep w Poznaniu, od razu zacząłem rozglądać się za kolejnym miastem, które również mógłbym podbić. Nie było to trudne – w samej okolicy było mnóstwo mniejszych miasteczek, w których nie było sklepów takich jak mój.

Obecnie posiadam już trzy sklepy i nie zamierzam na tym poprzestawać. Mój ojciec również zbudował cały swój majątek od zera, i widzę po nim, że jest ze mnie bardzo dumny. Ja też jestem bardzo zadowolony z tego, że udało mi się dojść do wszystkiego samemu.

Więcej znajdziesz na http://www.multistonesystem.pl