Związek obojga ludzi powinien przede wszystkim polegać na kompromisach. Trudno jest zbudować zdrową relację, jeśli jedna ze stron stara się dowodzić w związku i narzucać swoje stanowisko drugiej osobie. Sama jestem po rozwodzie i myślę, że mam w tej materii wiele do powiedzenia. Mój serdeczny przyjaciel ostatnio zadał mi takie pytanie: ,,jak odzyskać swoją żonę  i odbudować zaufanie”? Wytłumaczyłam mu, że sprawa nie jest taka prosta, tym bardziej że ich związek rozpad się z powodu jego zdrady.

Trudna sztuka odzyskania swojej żony

jak odzyskać swoją żonęCzęsto bywa tak, że dopiero wtedy, kiedy tracimy drugą osobę, zaczynamy dostrzegać, ile dla nas znaczyła. Fora internetowe przepełnione są dobrymi radami, bynajmniej nie od ekspertów, ale ludzi doświadczonych na własnym przykładzie. Ostatnio w wyszukiwarce internetowej bije popularność taka fraza: ,, jak odzyskać swoją żonę po zdradzie”. Niestety,ale w takiej sytuacji sprawa może okazać się naprawdę zamknięta. Ja nie byłabym w stanie wybaczyć zdrady, nawet jeśli mój były mąż obiecałby mi złote góry albo całkowitą zmianę swojego zachowania. Zdrada jest zadrą, która pozostaje  w sercu kobiety do końca życia. Żadna terapia, ekskluzywne wakacje, platynowe naszyjniki nie są w stanie wymazać jej z pamięci. To pozostaje jako bardzo bolesne doświadczenie i często powraca w myślach, szczególnie wtedy, kiedy między małżonkami nawarstwiają się problemy. Nie sposób jest uciec od problemów, szarej codzienności i zacząć żyć, jakby nic nigdy się nie stało.

Jeżeli zadajesz sobie pytanie,jak odzyskać swoją żonę, musisz najpierw przypomnieć sobie przyczynę waszego rozstania. Jeżeli zdradziłeś kobietę, szansa na powrót jest nikłą. Jeśli natomiast do rozpadu związku doszło z powodów błahych lub takich, które są możliwe do negocjacji czy zmiany – wtedy warto się starać odzyskać serce ukochanej.