Jest obecnie wiele trendów w modzie i makijażu, które są wykorzystywane przez firmy produkujące kosmetyki. Jednym z takich trendów, który jest obecnie wykorzystywany zarówno przez firmy odzieżowe, jak i kosmetyczne jest tzw. holo. W sklepach można znaleźć wiele produktów holograficznych, które często jednak holograficzne są tylko z nazwy. 

Holograficzne kosmetyki są bardzo popularne

polecane cienie holograficzne do powiekHolograficzny efekt występuje wtedy kiedy jakiś przedmiot mieni się na wszystkie barwy tęczy i wygląda to bardzo po prostu niesamowicie. W zależności od intensywności światła i kąta jego padania holograficzny brokat potrafi wyglądać naprawdę różnie. Dlatego też, by mieć taki piękny efekt na oku należy sięgać wyłącznie na polecane cienie holograficzne do powiek. Kiedy chcemy poszukać takich cieni w Internecie to wpisując odpowiednią frazę w wyszukiwarkę wyskoczy nam naprawdę dużo wyników. Jednakże wiele z tych cieni wcale nie jest holograficznych. Jest to przeważnie zwykły brokat, który nie mieni się na wiele kolorów, a jedynie odbija światło i wyróżnia się tylko jeden kolor albo maksymalnie dwa kolory. A holograficzny efekt cienia to prawdziwa tęcza na oku, która z pewnością przyciągnie wzrok każdego. Szczególnie dobrze takie cienie nadają się na imprezy, ponieważ światło w takich miejscach przeważnie pięknie podbija efekt tęczy, który dają holograficzne produkty.

Szukając najlepszych cieni zawsze warto zasięgnąć porady osób, które miały wcześniej dany produkt. Fajnie porozmawiać z przyjaciółką i porównać swoje doświadczenia. Wybierając kosmetyki holograficzne jest to bardzo ważne, ponieważ często na zdjęciach nie widać dokładnie efektu jaki dają, więc najlepiej zobaczyć efekt na oku u kogoś. Wtedy będziemy pewni, że nie kupujemy kota w worku.