Niedawno z paczką spełniliśmy jedno z naszych większych marzeń, i otworzyliśmy niewielką knajpę dla gamerów, odpowiednio urządzoną, z menu mocno nawiązującym do znanych i lubianych gier. Nie było innej knajpy tego typu w okolicy, więc klientela znalazła się dość szybko. Idąc za sugestiami kolegów, postanowiliśmy również otworzyć game room w lokalu.

Znane gry na playstation

popularne gry playstation ze sklepuSamo stworzenie sali do gier nie było trudne, bo mieliśmy w zapasie kilka pomieszczeń do zagospodarowania. Wystarczyło wybrać największe i odnowić. Wiadomość o planie otwarcia takiej sali spotkała się z dużym zainteresowaniem. Na tyle dużym, iż jeden z naszych stałych bywalców zaoferował nam popularne gry playstation ze sklepu z akcesoriami do konsol, jaki prowadził po mocno obniżonych cenach. Nawiązaliśmy więc z nim współpracę, wzajemnie reklamując lokale. Sklep okazał się szczególnie przydatny w momentach, gdy potrzebne były akcesoria. Do turnieju bardzo popularnej gry wyścigowej przydatne były kierownice do konsol, które bez problemu mogliśmy na ten event wynająć. W wypadku gdy któraś z konsol uległa niespodziewanej awarii, zawsze mogliśmy oddać ją do serwisu w owym sklepie, niemal po cenie samych części zamiennych. Kolega z owego sklepu zaopatrywał nas w najnowsze tytuły, dzięki czemu mogliśmy je prezentować tuż po premierze, a podczas turniejów, w zamian za reklamę, sklep sponsorował nagrody dla zwycięzców, nieraz bardzo atrakcyjne akcesoria i gry.

Również propozycja jednego z naszych stałych klientów, dotycząca urządzenia eventu gier dla najmłodszych spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i dużą frekwencją, szczególnie iż był to event urządzony w godzinach gdy bar był zamknięty, z oczywistych przyczyn. Dzięki temu mogliśmy zachęcić do grania nie tylko starych gamerów, ale także najmłodszych.