To wspaniałe, być ze sobą tak długo i zdecydować się na zawarcie związku małżeńskiego. Wiązanie się na lata nie było wprawdzie czymś dla mnie, ale cieszyłam się, kiedy ktoś z mojego otoczenia podejmował taką decyzję.

Fotobudka na wesele jest modna

fotobudka na wesele Moi znajomi mieli właśnie ślub, i myślałam, co im kupić, żeby to było coś fajnego. Nie chciałam kolejnego zestawu naczyń, czy zastawy- talerzy, kubków itp. To by mi się nie podobało. Poszukałam inspiracji w internecie i wyszukałam, że sprawdzona przez wielu fotobudka na wesele z Warszawy jest obecnie bardzo modną rozrywką. Rozeznałam się w organizacji wesela moich znajomych i dowiedziałam się, że nic takiego nie planują. Oczywiście dyskretnie, żeby się nie dowiedzieli, co wymyśliłam. Chciałam, żeby foto budka była dla nich niespodzianką. Zadzwoniłam do właściciela jednej i błagałam w duchu, aby akurat miał jakiś wolny termin, bo był to bardzo rzeczowy człowiek i do tego za nieduże pieniądze, bo cena okazyjna. Okazało się, że akurat ma wolne, więc wszystko się udało. Umówiłam się z nim, że to jego fotobudka będzie na weselu. Podałam mu adres, pod który ma się udać i namiary. No, Warszawa dawno nie widziała tak pięknego ślubu. Cały kościół udekorowany pięknymi kwiatami, piękna muzyka i organy. Aż się popłakałam ze wzruszenia, dobrze, że miałam kosmetyki przy sobie, aby móc poprawić makijaż. Po uroczystości w kościele, przyszedł czas na taką mniej oficjalną, czyli wesele. Pan z budką już się rozstawił i z radością ogłosiłam, że to prezent ode mnie. Wszyscy byli zainteresowani tym wynalazkiem, a zwłaszcza państwo młodzi, którzy jako pierwsi udali się, w celu zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Moja przyjaciółka dziękowała, że wymyśliłam coś takiego, bo sama by na to nie wpadła, a tak to chociaż goście będą rozbawieni i będą mieli dodatkową rozrywkę, oprócz muzyki i tańców do białego rana.