Moja koleżanka jakiś czas temu powiedziała mi, że ona nie czuje się dobrze pracując na etat. Po prostu nie nadaje się do tego. Nie odczuwa żadnej satysfakcji z wykonywanej pracy. I tak naprawdę to chciałaby mieć coś swojego.

Tania budowa myjni

koszt budowy myjni samochodowejJej mąż zarabia bardzo dobrze także tak naprawdę ona nie musiała by pracować. Powiedziała mi, że po rozmowie z mężem stwierdzili, że będzie miała jakiś interes. Chodziło jednak o to żeby taki interes nie wymagał zbyt wielkich nakładów finansowych. chcieli bowiem go otworzyć bez brania kredytów. I mąż jej powiedział, że myjnia samochodowa jest bardzo dobrym pomysłem. Taki koszt budowy myjni samochodowej jest bardzo nisi. I tak naprawdę jeśli tylko wybierze się dobry punkt to szybko powinno się wszystko zwracać. Koleżanka bardzo się to spodobało. Doszli nawet do wniosku, że w pobliżu ich miejsca zamieszkania nie ma żadnej myjni. A jednak oni mieszkają na dużym osiedlu. Do tego jest sporo miejsc, które można byłoby wynająć pod taką inwestycję. W sumie trafili naprawdę bardzo dobrze. Bo chyba najlepiej zlokalizowana działka okazała się być w bardzo dobrej cenie. Gdy już ją wydzierżawili zaczęła powstawać myjnia. Mąż koleżanki znalazł taką od naprawdę dobrego producenta, który wszystkim się zajął. W sumie już po paru dniach wszystko było już gotowe i można było z myjni korzystać. W pierwszych dniach od otwarcia pojechałam tam. I muszę stwierdzić, że miejsce to wygląda bardzo profesjonalnie.

Praktycznie od pierwszego dnia jest wielu klientów. Są godziny gdzie trzeba nawet poczekać w długiej kolejce. Także był to bardzo dobry pomysł z tym biznesem. A koleżanka jest w końcu szczęśliwa, że nie musi pracować już w korporacji. To zajęcie daje jej dużo więcej satysfakcji. zresztą inaczej się pracuje jeśli jest to coś co należy do nas.