Wyjechaliśmy na wakacje całą rodziną. Zbliżał się termin powrotu i musieliśmy zarezerwować sobie jakieś auto na wynajem, żeby dostać się z gdańskiego lotniska do naszego domu. Powrót komunikacją miejską nie wchodził w grę, ponieważ mieliśmy ze sobą za dużo bagażów. Zależało mi na tym, aby znaleźć jakąś wypożyczalnię, która wynajmuje samochody bez wpłacania kaucji z góry.

Znalazłem wypożyczalnie aut na lotnisku

wypożyczalnia aut gdańsk lotnisko bez kaucjiPoszukiwania odpowiedniej wypożyczalni rozpocząłem od internetu, ponieważ za granicą nie miałem innej opcji dostępu do polskich wypożyczalni. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: wypożyczalnia aut gdańsk lotnisko bez kaucji i zacząłem przeglądać oferty. Udało mi się znaleźć wypożyczalnię samochodów na lotnisku. Nie wymagała ona wpłacenia kaucji, a dzięki temu że odbierałbym samochód prosto z siedziby firmy nie musiałem także ponosić kosztów podstawienia samochodu na lotnisku. Dużą zaletą tej wypożyczalni był także fakt, że mogłem dokonać rezerwacji online i nie musiałem tam dzwonić. Wybrałem odpowiednio duży samochód, żeby pomieścił nasze wszystkie rzeczy oraz zaznaczyłem, że będziemy potrzebowali w aucie fotelika dziecięcego dla niemowlaka. Kiedy dolecieliśmy na gdańskie lotnisko, wypożyczony przez nas online samochód już na nas czekał. Dopełniliśmy formalności, zapłaciłem za wynajem i mogliśmy pakować się do samochodu. 

Byłem bardzo zadowolony z tej firmy wypożyczającej samochody. Byli bardzo profesjonalni i rzeczowi. Wypożyczone przeze mnie auto było zatankowane do pełna, co było bardzo dużą zaletą. Wszystko odbyło się bez zbędnych formalności i w korzystnej dla mnie cenie. Następnego dnia umówiłem się z nimi na odbiór samochodu przed moim mieszkaniem, dzięki czemu nie musiałem z nim jeździć po całym mieście, żeby go oddać.