botox

Dziś chciałam napisać post pochwalny. Rzadko kiedy można ufać różnym pseudo specjalistom, którzy niby mają pomagać, a potrafią zaszkodzić, i wyglądamy gorzej niż przed wejściem do salonu.

Botox okazał się lekarstwem

botoxMoja kosmetyczka jednak wie, że kosmetologia jest czymś, w co nie należy się pakować, jeśli nie chcemy nikomu zaszkodzić, i bardzo dokładnie zna się na wszystkich zabiegach, i jest wyedukowaną osobą w tej dziedzinie. Ufam jej w stu procentach i wiem, że nigdy mi nie zaszkodzi. Wykonuje perfekcyjne powiększanie ust i dzięki tej kobiecie czuję się wspaniale. Dodają mi pewności siebie te usta, i nie jestem już taka wstydliwa jak kiedyś. Bo naprawdę byłam straszną szarą myszką, wszystko przez moje kompleksy. Dlatego kwas hialuronowy stał się moją miłością, bo to on pomógł mi postrzegać siebie w pozytywnym świetle. Każdy jest piękny, ale swoje atuty trzeba zawsze trochę podkreślać. Moja pani z salonu dobrze wie, że medycyna estetyczna może zarówno pomóc jak i zaszkodzić, dlatego ważne jest odpowiednie zastosowanie zabiegów. Dobrze, że Toruń ma taką wykwalifikowaną osobę, której można powierzyć swoją twarz. Nie powie na przykład młodej osobie, że potrzebny jej  bezbolesny botox wykonywany w Toruniu, jak mi kiedyś opowiadała, że dwudziestolatka do niej przyszła, aby wstrzyknąć jej w czoło. Od razu powiedziała, że takiego zabiegu jej nie wykona, bo tylko jej zaszkodzi. Mogła zarobić, a mimo to nie chciała, bo stwierdziła, że oszpeci to dziewczynę. Tak samo, jeśli komuś nie jest potrzebna lipoliza, to wyszukuje różnych alternatyw tego zabiegu, aby nie trzeba było działać tak mocno. Są różne zabiegi ujędrniające i tak dalej, zawsze próbuje na początek działać łagodnie.

Mogłabym polecić ją z czystym sumieniem każdemu, bo naprawdę odmieniła moje życie, i czuję się dzięki niej taka dowartościowana.