Mam dwóch synów, jeden w wieku przedszkolnym, druki w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Od najmłodszych lat wykazują oni ogromne zainteresowanie piłką nożną. I to nie tylko jako kibice, ale też jako czynni gracze. Postanowiliśmy z mężem wspierać ich zamiłowanie, zapisując ich do szkoły piłkarskiej i umożliwiając jak najczęstsze granie.

Lekkie bramki do gry w piłkę

bramki piłkarskie dla dzieciPiłka nożna jest dyscypliną najbardziej ukochaną przez małych i dużych chłopców. Dzieci w wolnym czasie uwielbiają grać ze sobą na osiedlowych boiskach. Moich dwóch synów ciągnie do piłki od najmłodszych lat. Od kilku lat trenują więc pod okiem profesjonalnych trenerów dziecięcych, a w wolnym czasie zabieramy ich na boisko niedaleko naszego bloku. W te wakacje jednak będziemy się przeprowadzać, gdyż właśnie ukończyliśmy budowę domu. Nie chcąc, aby synowie utracili dostęp do boiska, postanowiliśmy zrobić im w ogrodzie miejsce do trenowania, odgrodzone siatką. Kupiliśmy też bramki piłkarskie dla dzieci, które nie są na razie dużych rozmiarów, ale idealnie nadają się dla tak małych zawodników. Zależało nam na tym, aby bramki te były lekki i proste w składaniu. Będziemy je dzięki temu mogli zabierać ze sobą w podróż, na przykład na wakacje. Mieszczą się idealnie do bagażnika. Zrobione są z wytrzymałego materiału, więc docelowo posłużą nam kilka lat. Poza bramkami synowie dostaną też dwie nowe piłki. Cały projekt jest niespodzianką, którą mamy zamiar pokazać im w Dzień dziecka.

Jeżeli małe dzieci wykazują większe zainteresowanie w jakimś kierunku, to warto to zainteresowanie pielęgnować. Nasi synowie uwielbiają grać w piłkę i mimo młodego wieku, już chodzą na treningi. Stworzyliśmy też dla nich specjalne boisko z bramkami, które znajdują się w ogrodzie za naszym nowym domem.