balustrady

Od wielu lat mieszkam w tym samym bloku. W sumie to kupiliśmy mieszkanie właśnie w tym bloku zaraz po ślubie. Mieszkanie to znajduje się w Warszawie i wtedy cieszyliśmy się z tego, że kupiliśmy mieszkanie w takiej lokalizacji.

Balustrady są nowoczesne

balustradyWtedy gdy je kupowaliśmy było to mieszkanie należące do spółdzielni mieszkaniowej. Jednak praktycznie od momentu gdy kupiliśmy tam mieszkanie mieszkańcy tego bloku starali się o to żeby była to wspólnota mieszkaniowa. Po prostu ich zdaniem spółdzielnia źle zarządzała całą nieruchomością i na przykład nie robiła na czas potrzebnych remontów. Praktycznie wszyscy w bloku mieli mieszkania własnościowe dlatego też można było taka wspólnotę zrobić. Jednak ten proces trwał trochę czasu i w gruncie rzeczy wspólnota została założona dopiero kilka miesięcy temu. Gdy jednak została utworzona wspólnota to od razu zaczęły się remonty w bloku. I tak od razu zostały powieszone bardzo ładne daszki szklane przed wejściem do klatki schodowej. Mi te daszki szklane od razu przypadły do gustu. Potem zostały zamontowane balustrady nierdzewne w klatkach schodowych przy schodach. Te nowocześnie wyglądające balustrady z Warszawy sprawiły, że blok wygląda teraz niezwykle nowocześnie. Chyba wszystkim sąsiadom spodobały się te zmiany. Nikt chyba do tej pory nie marzył o tym, że będą w bloku takie balustrady. Zresztą tym daszkiem szklanym także zachwyca się wiele osób. No gdy byliśmy w spółdzielni to nie mieliśmy liczyć na tego typu zmiany. Cały blok został przemalowany i jest nawet teraz sprzątaczka na etacie. Jak widać na to wszystko nagle znalazły się pieniądze, których wcześniej nie było.

Ja uważam nawet, że teraz gdy nasz blok jest przemalowany i ma nowe daszki to wygląda jakby był nowym blokiem a nie kilkunastoletnim budynkiem. Zresztą nie jest to tylko moja opinia.