Zdecydowałem się założyć zespół muzyczny. Oczywiście, jak można się spodziewać na początku musieliśmy zainwestować duże kwoty w odpowiedni sprzęt oraz wyposażenie naszej sali prób. Wiedzieliśmy, że zdecydowanie warto postawić na wysokojakościowy sprzęt oraz urządzenia, które będą nam bezawaryjnie służyć przez naprawdę długi czas.

Potrzebowałem zaufanego dystrybutora sprzętu studyjnego

zaufany dystrybutor sprzętu studyjnegoW związku z tym, zanim cokolwiek kupiliśmy, zdecydowaliśmy się sprawdzić oferty różnych dystrybutorów takiego sprzętu. Dość szybko znaleźliśmy dystrybutora, z którego oferty zdecydowaliśmy się skorzystać. Był to zaufany dystrybutor sprzętu studyjnego, który oferował swoje produkty w przystępnych, atrakcyjnych cenach. Bardzo nam się spodobało również to, że posiadał on naprawdę solidne sprzęty. Można było u niego zaopatrzyć się we wszelkie sprzęty muzyczne oraz elementy wyposażenia studia nagrań, jakie tylko były nam potrzebne. Udało nam się tam znaleźć naprawdę solidne mikrofony, oprogramowanie studyjne, elementy wygłuszające wnętrze pomieszczenia, taśmy i nośniki danych, a także konsolety analogowe. Przy tak dużym zamówieniu mogliśmy liczyć nawet na dodatkowy rabat, jednak jeszcze ważniejsze było dla nas to, że sprzęt ten był naprawdę solidny i wytrzymały, a do tego otrzymaliśmy na niego kilkuletnią gwarancję prosto od producenta.

Cieszę się, że udało nam się zrobić zakupy u takiego sprawdzonego i zaufanego dystrybutora sprzętu muzycznego. Kupiliśmy tam cały potrzebny sprzęt studyjny w przystępnych cenach. W międzyczasie dokupiliśmy też kilka opcjonalnych sprzętów, takich jak monitory odsłuchowe, wzmacniacze i konsoletę cyfrową, która nam się przydała, chociaż nie od samego początku, ale z biegiem czasu okazała się ona po prostu wygodniejsza.