Jako właściciel sporego mieszkania chciałem je wynająć. Niestety przez długi czas nie mogłem znaleźć chętnych za taką cenę jaką chciałem. Wiedziałem, że coś jest nie tak, a nie mogłem sobie pozwolić na niższe opłaty. W tej sytuacji zadzwoniłem do sprawdzonego architekta wnętrz.

Zatrudniłem projektanta wnętrz

kreator wnętrz KatowiceOn zawodowo zajmował się aranżacją. Podczas jego wizyty dowiedziałem się jakie błędy popełniłem i zaproponował mi współpracę. Oczywiście musiałem znowu trochę zainwestować ale obiecał, że to na pewno zwróci mi się z czynszu i będę zadowolony przez dłuższy okres czasu bo to mieszkanie na prawdę ma potencjał. Zaryzykowałem i dałem wolną rękę swojemu projektantowi. Już po trzech dniach zauważyłem ogromne zmiany. Nawet samo zmienienie położenia mebli sprawiło, że mieszkanie stało się o wiele bardziej przestrzenne i było wygodne do życia. Kreator wnętrz Katowice znał się na rzeczy i robił wszystko aby poprawić wygląd tych metrów kwadratowych. Również zdecydowałem się na zmianę kolorów ścian. Stare nie do końca pasowały i wizualnie wcale nie były zbyt ładne. Po wszystkich pracach i szczegółowej aranżacji związanej z zabiegami eksperta zaprosiłem na oglądanie mieszkania pierwszych zainteresowanych. Okazało się, że zdecydowali się na nie jeszcze pierwszego dnia i chcieli podpisać umowę. Byłem zachwycony efektem, ponieważ nie spodziewałem się takiego sukcesu w tej dziedzinie. Jeszcze jakiś czas temu miałem ogromny problem ze znalezieniem chętnych, a teraz decyzja była już podjęta pierwszego dnia.

Oczywiście taka fachowa aranżacja trochę podniosła standard mojego miejsca i byłem z tego nie zwykle zadowolony. Sam nigdy bym tego nie osiągnął, a projektant w tym przypadku spisał się na medal. Kiedyś nie byłem przekonany do tego typu usług ale teraz całkowicie zmieniłem swoje zdanie.