W naszym niewielkim domku położonym tuż przy małym lasku mieszka się niezwykle przytulnie. Mieszkamy w tym domku w trójkę, czyli ja, żona i nasz syn, który ma prawie siedem lat. Sąsiedztwo małego lasu i nasz klimat sprawia, że każdego lata zmagamy się z istną chmarą komarów. W tym roku zamówiłem moskitiery do wszystkich okiennic. I komarów w domu się już nie uświadczy.

Wybraliśmy najnowsze moskitiery rolowane

moskitiera rolowana warszawaGdy postanowiliśmy o zamontowaniu w oknach moskitier to zastanawialiśmy się nad tym, jaki rodzaj tych siateczek do okien wybrać. Wybór jest duży, bo można sobie nawet samodzielnie zrobić moskitiery przy użyciu gotowej do obrobienia siatki. Samodzielny montaż moskitier jest oczywiście bardzo tani, ale na pewno nie jest doskonały. Co innego, jeśli ich zamontowanie zleci się profesjonalnej firmie, która zrobi to tak, że okna będą wyglądały jeszcze ładniej niż bez moskitier. Ja właśnie taką firmę znalazłem i dowiedziałem się, że prawdziwą nowością jest moskitiera rolowana Warszawa, którą firmy montażowe zamawiają tylko od jednego producenta. To nic innego jak połączenie moskitiery i rolety w jednym. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania można zarówno zasłonić okna jak i je ochronić przed wlatującymi do środka komarami. Od razu zdecydowaliśmy się zamówić takie właśnie moskitiery, bo w sumie nie mieliśmy w oknach ani rolet ani żaluzji. A teraz mamy piękne moskitiery, dzięki którym w domu nie ma ani jednego komara.

Muszę przyznać, że tegoroczne lato jest naprawdę wspaniałe, a wieczorem w naszym domu nie ma ani jednego komara. Nasze dziecko w końcu nie jest pogryzione i możemy spać przy otwartych oknach. Zamontowanie w oknach moskitier było świetną decyzją. A dodatkowo jeszcze pełnią one funkcję zasłaniania okien. Prawdziwa nowość i rewelacja.