Nowinki kosmetyczne śledzę od wielu lat. Zawsze wiem, co w trawie piszczy. Nie przejdę obojętnie wobec nowości makijażowych i pielęgnacyjnych. Ostatnio zainteresowałam się pielęgnacją i upiększaniem dłoni. Z tego co zdążyłam zaobserwować, przekonałam się, że to bardzo silny trend. Widzę, że już ma spore grono zwolenniczek.

Paznokcie hybrydowe: co i jak?

zestaw do paznokci hybrydowychKiedyś wykonywałam regularnie manicure w salonie kosmetycznym. Uważam, że zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Lubię mieć pomalowane paznokcie, zwykle wybieram neutralne kolory. Szalone odcienie to nie dla mnie, choć raz na jakiś czas im ulegam. Moim najnowszym odkryciem jest zestaw do robienia paznokci hybrydowych. zawiera nawet lampę oraz wszystko, co potrzeba do takiego sposobu malowania. Odkąd go kupiłam, używam średnio co trzy tygodnie, ponieważ tyle mi się taki manicure trzyma. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Doszłam już do niemałej wprawy. Sama aplikacja zajmuje mi niewiele czasu. Myli się ten, kto myśli, że trzeba temu poświęcić długie godziny. Owszem, paznokcie należy przygotować, spiłować co trzeba i odtłuścić specjalnym preparatem, ale dalej to już nic nowego. Maluje się tak samo jak zwykłym lakierem z drogerii. Poręczna lampa utwardza lakier szybko i skutecznie. Przyznam, że jest to dla mnie tak wygodny i szybki sposób, iż nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnych lakierów. Do hybryd namówiłam już kilka koleżanek oraz kobiety z mojej rodziny. Mimo pewnej dozy sceptycyzmu, wszystkie panie są zadowolone.

Ten sposób malowania tak mi przypadł do gustu, iż rozważam skończenie specjalnego kursu. A potem, kto wie, może otworzę własny salon kosmetyczny? Jeśli tak, nikt mi chyba nie uwierzy od czego to się zaczęło. Czasem wystarczy mała iskra, by wywołać wielką pasję…

Sprawdź https://hurtnails.pl ofertę