Podjąłem odważną decyzję, ale była ona przemyślana. Poprowadzenie prywatnej placówki medycznej nie było prostą sprawą, ale ja się tego podjąłem. Warszawa może i miała wiele do zaoferowania, ale w mojej dzielnicy brakowało tego typu usług, więc to był świetny pomysł.

Oferowanie profesjonalnej chirurgii szczękowej w placówce

chirurgia szczękowa wolaZnałem wielu cenionych stomatologów, których zaprosiłem do współpracy. Mój zespół składał się z najlepszych specjalistów i dzięki temu usługi były oferowane na najwyższym poziomie. Klienci rejestrowali się bardzo chętnie i dość często pytali, czy dostępna w placówce jest chirurgia szczękowa Wola była dzielnicą, w której swoje usługi świadczyło wielu przedsiębiorców i uznałem, że skoro moja placówka ma być najlepsza, to muszę zespół zasilić o chirurga szczękowego. Oczywiście wszystkim zainteresowanym mówiłem, że pojawi się chirurgia szczękowa w placówce, bo nie chciałem, żeby w przyszłości nie brali mojej placówki pod uwagę, jak będzie taka usługa potrzebna. Dobrego chirurga polecił mi jeden ze stomatologów. Był to człowiek posiadający ogromne doświadczenie i uznawany był za najlepszego specjalistę w swojej dziedzinie. Miałem nadzieję, że tak ceniony chirurg szczękowy zechce u mnie pracować i przygotowałem dla niego specjalne warunki współpracy, które miały go zachęcić. Chciałem, żeby chirurgia szczękowa dostępna w mojej placówce była już jesienią i zależało mi na czasie. Udało mi się namówić tego człowieka do współpracy i byłem zadowolony.

Dopiąłem swego i moja prywatna placówka była najlepszą nie tylko w dzielnicy miasta, ale w całej Warszawie. Ciężko pracowałem na ten sukces i zdecydowanie sobie na niego zasłużyłem. Początki były trudne, ale jakoś sobie dałem radę. Jak widać, nie ma rzeczy niemożliwych.