Wiedziałem, że mój syn Adam przejmie po mnie interes, ponieważ idealnie się do tego nadawał. Dużo czasu spędzał ze mną w myjni samochodowej i ze wszystkim sobie znakomicie radził. Byłem z niego na prawdę szalenie dumny. Dobrze rokował na przyszłość.

Posiadanie efektywnego odkurzacza w myjni 

efektywny odkurzacz do myjni samochodowejAdam pewnego dnia przyszedł do mnie do biura z pewną sprawą. Od razu wiedziałem, że to coś poważnego, ponieważ Adam tylko w takich sytuacjach przychodził właśnie do mojego biura. Od razu wyłożył kawę na ławę i stwierdził, że niezbędny jest u nas efektywny odkurzacz do myjni samochodowej, ponieważ klienci muszą być zadowoleni i do nas wracać. Nie uważałem, że to konieczne, ale Adam od razu powiedział mi, że jeden na dziesięciu klientów korzysta z odkurzacza a powinno być więcej chętnych. Osobiście sprawdziłem odkurzacz i doszedłem do wniosku, że słabo już czyści. Od samego początku był na myjni i nie interesowałem się tym tematem. Adam od razu przyniósł mi ofertę na odkurzacze i nawet miał wybrany konkretny model. Miałem świadomość, że czekał mnie spory wydatek, ale tylko dzięki temu mogłem zyskać. Klienci, którzy zostawiają pieniądze w mojej myjni musieli mieć zapewniony porządny sprzęt. Adam kupił ten odkurzacz do myjni i został jeszcze tego samego dnia zamontowany. Mój syn od razu wywiesił informację na wjeździe, że myjnia dysponowała efektywnym odkurzaczem co sprawiło, że zainteresowanie w końcu wzrosło. Prawie każdy klient korzystający z myjni decydował się na odkurzenie swojego auta.

Syn pilnował wszystkiego i to dzięki niemu tak na prawdę interes się kręcił. Pewnego dnia stwierdziłem, że jest już gotowy i postanowiłem przekazać mu firmę. Mogłem spokojnie przejść na emeryturę, ponieważ wiedziałem, że mój syn świetnie sobie radził.