Ostatnio zauważyłem, że nasz nowy manager nie do końca radzi sobie ze wszystkimi swoimi obowiązkami. Wiedziałem, że jest to bardzo przedsiębiorczy i inteligentny człowiek, dlatego postanowiłem dać mu jeszcze kilka szans. Przede wszystkim wiązałem nadzieje z jego wyjazdem na szkolenie.

Zaskakujące rezultaty kreatywnego szkolenia dla managerów

kreatywne szkolenia dla managerówOczywiście wiedziałem, że nie będzie to wyglądało tak, że na szkolenie jedzie ktoś niedoświadczony i niepewny siebie, a wraca pracownik roku. Spodziewałem się, że na zmiany będę musiał trochę poczekać. Przyznam, że bardzo zdziwiłem się widząc rezultaty przebytego szkolenia. Okazało się, że mój młody manager naprawdę zrozumiał, na czym ma polegać jego praca. Początkowo był w mojej firmie trochę zagubiony, ale teraz dobrze wiedział, jakie są jego obowiązki, oraz co ważniejsze – w jaki sposób powinien zabrać się za ich wykonywanie. Wzrost jego wydajności był mocno zauważalny. Gdy rozmawiałem z moimi znajomymi, którzy również prowadzili swoje firmy, poleciłem im kreatywne szkolenia dla managerów na które wysłałem swojego pracownika. Dowiedziałem się, że oni również o tym słyszeli, a jeden z nich pojechał na szkolenie osobiście. Okazało się, że instruktorzy są doświadczonymi przedsiębiorcami, którzy dobrze wiedzieli na czym polega praca w tej branży. Dzięki temu każdy manager który do nich trafiał mógł liczyć na pełne zrozumienie i pomoc na każdym kroku. Gdyby nie to, ludzie którzy byli na tym szkoleniu nie doświadczaliby tak dużych metamorfoz.

Młody manager pracuje w mojej firmie do dziś. Jego praca przynosi mi ogromne zyski, jemu zaś – sporo satysfakcji. W zeszłym tygodniu przyszedł do mnie i podziękował mi za to, że dałem mu szansę i wysłałem na szkolenie. Dzięki temu naprawdę odnalazł się na swoim nowym stanowisku.